לאיזה שר בממשלה אתם הכי דומים? השתתפו במבחן וגלה

קשוחים כמו בוגי, מתלהבים כמו מירי רגב או בעלי חזון כמו משה כחלון? תמיד רציתם לדעת לאיזה שר בממשלה אתם הכי דומים ואיזה תיק הכי מתאים לכם? ענו על השאלון ותגלו!

nana10 ltd
פורסם על ידי nana10 ltd (User Generated Content*)User Generated Content is not posted by anyone affiliated with, or on behalf of, Playbuzz.com.
ב- 3 ביוני 2015

מה דעתך על בעיית הפליטים בארץ?

לאיזה מהשירים הבאים אתה הכי מתחבר?

מהי עמדתך בנוגע לרעיון 2 מדינות לשני עמים?

כשהיית קטן חלמת להיות -

מה דעתך על מצוקת הדיור?

בשעות הפנאי שלך אתה אוהב -

דעתי על מבצע "צוק איתן" -

מטרתי בחיים היא -

מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר?

האם אתה בעד קיום מצעד הגאווה?

אתה שר הביטחון

אתה שר הביטחון

אתה רציני, נחוש, ממוקד ודבק במטרה. הצבא הוא החיים שלך ואתה מוכן להילחם באויבך ללא פחד. אתה מעריץ מצביאים גדולים, צופה בתשוקה בסרטי מלחמה ומנסה להבין כל טקטיקה צבאית חדשה שיכולה לסייע בקרב. אין ספק שכל ראש ממשלה היה רוצה מישהו כמוך לצדו ועם ישראל היה מכתיר אותך בשמחה לתפקיד הגנרל.

אתה שר התרבות והספורט

אתה שר התרבות והספורט

אתה עממי, צעקני ונלהב, התלהמות לא זרה לך וכשצפית בסרטון השוקולד הכי עניין אותך מי עוד קונה טובלרון בימינו?? יש לך הרבה אוהבים והרבה אויבים ואין מישהו שאין לו דעה עלייך.

אתה שר האוצר

אתה שר האוצר

אתה אדם חביב, נחמד ואהוב על הבריות. מאז שהיית קטן ידעת בדיוק איך לנהל את דמי הכיס שלך, תמיד דאגת לעזור לחלשים וחלמת להיות רובין הוד. יכול להיות שבדרך הדברים קצת התפקששו אבל תמיד נשארת חדור מוטיבציה וחותר למטרה כשחיוך על פניך.

אתה שר החינוך

אתה שר החינוך

אחדות, משפחתיות ודבקות בקהילה הם ערך עליון עבורך. אתה אוהב את ישראל ואת אחייך היהודים ואפילו שיש לך פוטנציאל להיות הייטקיסט עשיר ומצליח, למען עתיד מדינתך היית מוכן להקריב את הכל.

אתה שר החלל

אתה שר החלל

אתה שאפתן ומלא באמונה עצמית ואפילו היית רוצה להחליף את ראש הממשלה יום אחד. היית שמח לקדם את התחום המדיני והתחום הביטחוני, אבל בינינו, אתה בעיקר מתאמץ לקדם את עצמך. אז בינתיים אתה יכול להיות שר החלל.

These are 10 of the World CRAZIEST Ice Cream Flavors
Created by Tal Garner
On Nov 18, 2021