Sen Hangi Kadın K-Pop İdolüsün?

Sen Hangi Kadın K-Pop İdolüsün?

KoreZinEditor
Hazırlayan kişi: KoreZinEditor (User Generated Content*)User Generated Content is not posted by anyone affiliated with, or on behalf of, Playbuzz.com.
Tarih: 29 Mar 2017

Ne tür müzikler dinlemekten hoşlanırsın?

Kendini nasıl bir insan olarak tanımlarsın?

Dışarından bakınca genellikle...

Giyim tarzım aşağıdaki stillerden hangisine daha yakın?

Dans etmeyi sever misin?

Hiç beklemediğin bir anda yakınında havai fişek patlatmaya başladılar; tepkin ne olur?

Yetenekli bir insan mısın peki?

Eğer bir şarkı yazsaydım konusu...

Grubun...

Diyelim ki başarılı bir idol olmayı başardın ve gelecek yıl kendi markanı oluşturma kararı aldın. Peki söyle bakalım aşağıdakileden hangisi senin marka ismin olabilir?

Sahne korkun var mı?

Başarılı olmak için her insan zorlu yollardan geçer. Peki sen başaramayacağını düşündüğün şey için bile çabalamaktan vazgeçer misin?

Sahne adı seçmeni istiyoruz.

Son olarak...
Sence istediğin idol çıkacak mı?

CL

CL

Görünüşe göre CL ile bire bir aynı özellikleri taşımaktasın. Dışarıdan soğuk ve havalı bir imaj çizsen bile içinde bir pamuk tarlası saklı. İnsanlara yardımcı olmak ve hedefine ulaşana kadar sabırla çabalamak senin doğanda var!

Suzy

Suzy

Görüşüne göre Suzy ile bire bir aynı özellikleri taşıyorsun!
Güzelliğin bir yana pamuk gibi olan kalbinle saf sevgini insanlara göstermekten çekinmiyorsun fakat buna rağmen seni kıskananıp gıybetini yapanlar da yok değil. Bizden söylemesi. Tedbirli ol!

Jisoo

Jisoo

Görünüşe göre Jisoo ile aynı özellikleri taşıyorsun!
O güzel yüzünle gülümseyince girdiğin ortamın havasını değiştiriyorsun. Etrafa saçtığın pozitif enerjin ve sevimli kahkahaların sayesinde yanında üzgün dolaşmak mümkün değil!

Nayeon

Nayeon

Görünüşe göre Nayeon ile aynı özellikleri taşıyorsun!
Arkadaş grubunun en ponçik üyesi olduğun tartışılmaz bir gerçek. Arkadaşlarınla beraberken yaptığın garip hareketlerin farkında değilsin sanki... Fakat endişe etme her halince sevilecek biri olmayı başarıyorsun sen!

Hyeri

Hyeri

Görünüşe göre Hyeri ile aynı özellikleri taşıyorsun!
Hayalperest ve duygularını dışa vurmaktan çekinmeyen kişiliğinle tanınıyorsun. Arkadaş ortamının neşe kaynağı ve güler yüzlü kızısın. Sensin bir arkadaş ortamı düşünülemez!

Hani

Hani

Görünüşe göre Hani ile aynı özellikleri taşıyorsun!
Bir gün senin bu ani hareketlerin yüzünden arkadaşların kalp krizi geçirecek. Duygu durumun sürekli değişmekte. Kötü bir yorum olarak algılama bunu; demek istediğim kendini bir yere kolayca adapte edebiliyor ve kısa sürede ayak uydurabiliyorsun!

Amber

Amber

Görünüşe göre Amber ile aynı özellikleri taşıyorsun!
Güçlü kişiliğin ve karakteristik özelliklerinle ön plana çıkıyorsun. Hissettiklerinden yola çıkarak insanlara yardım etmekte üstüne yok. Söyle bakalım böyle güzel yara sarmayı nereden öğrendin?

HyunA

HyunA

Görünüşe göre HyunA ile aynı özellikleri taşıyorsun!
Çekicilik desen var, yetenek desen var, tarz desen var, gıybetçilerin desen o da var. Pek az değiller sanki. Sen kendi potansiyelini fark etmesen de sendeki o potansiyeli görenler hemen gıybetini yapmaya başlıyor. Aman ha dikkatli ol!

These are 10 of the World CRAZIEST Ice Cream Flavors
Created by Tal Garner
On Nov 18, 2021