איזו נסיכה של דיסני יכולה לשמש לך כהשראה לשמלת כלה?

אנחנו בטוחים שגם את היית מכורה לסרטים של דיסני כשהיית ילדה, או שאולי את עדיין רואה אותם במיטה ליד הכרית של הנסיכות של דיסני. לכן הגיע הזמן לברר לאיזו נסיכה של דיסני יש סטייל כמו שלך? ומאיזו נסיכה את צריכה לקבל השראה

WallaM
Created By WallaM
On 2017 M11 29

לאן היית רוצה לטוס בירח הדבש שלך?

מהי התכונה שהכי חשוב לך שתהיה בבעלך?

איזה זר פרחים את רוצה להחזיק בחתונה שלך?

איזה קינוח חתונה את הכי מעדיפה?

איפה היית רוצה להתחתן?

איזו טבעת היית רוצה?

על איזה עיצוב שיער את חולמת?

מה המזל שלך?

צנוע ולבן כשלג

צנוע ולבן כשלג

אם את צנועה וביישנית אין ספק ששמלה לבנה, נסיכותית וסגורה במקומות הנכונים, תתאים לך באופן מדויק. זאת את ויש לך יום אחד להגשים את עצמך במלוא מובן המילה כשאת נראת כמו נסיכה.

לקטלוג של לימור רוזן>> http://bit.ly/2zHiYGq

סינדרלה קלאסית

סינדרלה קלאסית

הטעם הקלאסי מאוד מאפיין אותך ולכן גם שמלת הכלה שלך תיראה כך. מאז שהיית קטנה חלמת על לוק נסיכותי ביום החתונה, שמלה לבנה, ארוכה ונפוחה שתזכיר לכולם למי את דומה. סינדרלה ללא ספק משמשת עבורך כמקור השראה וזאת סיבה טובה למסיבה.

לקטלוג 2018 של ברטה >> http://bit.ly/2Ackkou

רפונזל גחמנית

רפונזל גחמנית

את אוהבת למרוד, לא אוהבת את מה שיש לכולן ואוהבת להיות פשוט את. שמלת הכלה שלך צריכה להיות בהתאם ולכן הלוק שלך יהיה טיפה יותר מורד, כמו רפונזל שרצתה לברוח למה שאסור כך גם את תפציצי עם שמלת כלה מיוחדת במינה.

לעוד שמלות מיוחדות של ענבל דרור >> http://bit.ly/2iaTOs6

יסמין בוהמי

יסמין בוהמי

את בעצם נסיכה אמתית, כזאת שאי אפשר לפספס משום זווית. אין ספק ששמלת הכלה שלך צריכה להיות בהתאם לאופי המיוחד שלך ולכן הלוק הבוהמי מתאים לך באופן מושלם.

לקטלוג 2018 של אנאל לוי >> http://bit.ly/2Al89Wz

אלגנטי כמו הנסיכה בל

אלגנטי כמו הנסיכה בל

את רומנטית וחכמה, הולכת אחרי הלב שלך בכל בחירה. כמו הנסיכה בל שהתאהבה בחיה אך להפתעתה גילתה נסיך יפה תואר , כך גם את רומנטית וקסומה, מלאה בחן ועדינות מופלאה. שמלת הכלה שמתאימה לך צריכה להיות אלגנטית ושובת לב, בדיוק כמו שאת.

לקטלוג 2018 המלא של אלון ליבנה >> http://bit.ly/2ylvfzA

שמימית כמו היפייה הנרדמת

שמימית כמו היפייה הנרדמת

את אור אחד גדול וזוהר, ממש כמו אורורה הנסיכה היפה שנפלה לתרדמת ארוכה. אין ספק ששמלת הכלה שלך תהיה בהשראתה של הנסיכה שחיכתה לנסיך שיציל אותה. שמלה לבנה, חלומית וקסומה הולכת לככב לך בחתונה.

לקטלוג 2018 של לירון מייזן >> http://bit.ly/2iTTifl

מי זאת, את או מלואן?

מי זאת, את או מלואן?

את חזקה ואמיצה, הולכת אחרי הלב שלך כל חייך למען מטרה שלה את מאמינה. את מוכנה להסתכן, אוהבת הרפתקאות אבל שומרת על הרבה מאוד סטייל. שמלת הכלה שלך הולכת להיות נועזת גם היא בהשראת מולאן הנסיכה הנועזת של דיסני.

לקטלוג 2018 המלא של לי גרבנהו >> http://bit.ly/2AAGsgi

אומנותית וזורמת כמו בת הים הקטנה

אומנותית וזורמת כמו בת הים הקטנה

את כלה שאין לה הרבה דאגות בחיים וביום החתונה מה הכי חשוב לך זה לשמור על לוק אופנתי. את זורמת עם המצב, לא נכנסת ללחצים מיותרים ורק רוצה להנות עד הסוף מהרגע הגדול שלך. שמלת הכלה שלך צריכה להיות קלילה ונעימה, כזאת שתוכלי לשרוף איתה את הרחבה.

לקטלוג 2018 של ליז מרטינז>> http://bit.ly/2n5cGKL