איזה עיצוב מתאים לחתונה שלך?

DIY תופס תאוצה בעולם החתונות, זוגות רבים רוצים לייחד את החתונה שלהם בעזרת עיצוב מקורי וייחודי, וכשהוא בחינם זה אפילו טוב יותר. אז איזה עיצוב DIY הכי מתאים לכם? אוקיינוס? צבעי פסטל או אולי בכלל עיצוב מקסיקני? ענו על התשובות וגלו

WallaM
פורסם על ידי WallaM
ב- Feb 15, 2018

איפה תהיה החתונה שלכם?

איך הוא הציע לך נישואים?

כמה אורחים מוזמנים לחתונה שלכם?

באיזה תאריך הוא שלף את הטבעת?

איפה אתם מתכננים לעשות ירח דבש?

איזה צבעי פרחים הולכים לאפיין את החתונה שלכם?

איפה הכרתם?

לאיזו שמלת כלה אתם הכי מתחברים?

אם הייתם יכולים לבחור בכל מקום בעולם, איפה הייתם רוצים לגור?

DIY שכולו צבע שיש

DIY שכולו צבע שיש

אם יצא לכם DIY שיש אתם כנראה הזוג שאוהב להיות מקורי אבל עדיין שומר על עיצוב קלאסי ועדין. כנראה שבחרתם להתחתן במקום סגור ואולי גם בעונה הקרה של השנה ולכן צבע השיש יהלום את החתונה שלכם ויוסיף לה קצת צבע עדין וחמים.

להורדת DIY בצבע שיש לחצו כאן- http://bit.ly/2jOTEao

DIY אוקיינוס

DIY אוקיינוס

אתם אוהבים את הים, את החופש ואת הרומנטיקה ולכן לא היה לנו ספק שיצא לכם DIY אוקיינוס. הצבעים הלוהטים והעיצוב המטריף שמשלב את הים והצדפים בהחלט יוסיף לחתונה שלכם. אתם כנראה לא הולכים להתחתן באולם אירועים ו DIY אוקיינוס יכול לקשט בצורה מדויקת את האירוע שלכם.

להורדת DIY אוקיינוס לחצו כאן- http://bit.ly/2CTrlQE

DIY קקטוס

DIY קקטוס

אם יצא לכם DIY קקטוס אתם כנראה זוג שאוהב את הטרנדים הכי לוהטים מבחינת עיצוב. הקקטוסים כבשו את ליבנו והם לא הולכים לצאת ולכן אם תבחרו לקשט את החתונה שלכם בDIY קוצני אתם תרוויחו עיצוב מודרני, עכשווי ומקורי.

להורדת DIY קקטוס לחצו כאן- http://bit.ly/2Co8f48

DIY מקסיקני

DIY מקסיקני

אם יצא לכם DIY בעיצוב מקסיקני אתם זוג בעל מזג חם. החתונה שלכם הולכת להיות אירוע גדול ושמח במיוחד ולכן העיצוב המקסיקני יכול להשתלב בחתונה בצורה מושלמת. אתם תדאגו לאווירה ואנחנו לכל היתר, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק למצוא דבק, נייר ומספריים ולעקוב אחרי ההוראות.

להורדת DIY בעיצוב מקסיקני לחצו כאן- http://bit.ly/2BZqtFx

DIY טרופי

DIY טרופי

חזרתם בדיוק מחופה בלוקיישן טרופי? אם כן אנחנו מבינים למה יצא לכם DIY כל כך מיוחד, ואם לא אז זה כנראה הולך להיות היעד שלכם בירח הדבש. אתם הולכים לחגוג חתונה לא שגרתית, מאוד צבעונית ומלאה בפרחים. עכשיו הגיע הזמן להוסיף לחגיגה DIY טרופי וחינמי.

להורדת DIY טרופי לחצו כאן- http://bit.ly/2mee1LC

DIY יווני

DIY יווני

יאסו! אם יצא לכם DIY יווני אתם כנראה הולכים לחגוג ובגדול. החתונה שלכם הולכת להיות מלווה בהרבה אנשים שבאים לשבור צלחות, לשתות הרבה אלכוהול וללכת בשעות המאוחרות של הלילה. בשביל להוסיף לאווירה DIY יווני הוא הפתרון המושלם. כל מה שאתם צריכים זה רק לעקוב אחרי ההוראות

להורדת DIY יווני לחצו כאן- http://bit.ly/2D0f7po

DIY בצבעי פסטל

DIY בצבעי פסטל

הDIY הזה הולך להכניס לכם הרבה צבע לחתונה. נראה כי החתונה שלכם הולכת להיות נוצצת וחגיגית במיוחד ובשביל להשלים את המראה, תוספת של DIY בצבעי פסל יהיה מדויק. העיצוב הזה הולך להרים לכם את האווירה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לעקוב אחרי ההוראות.

להורדת DIY צבעי פסטל לחצו כאן- http://bit.ly/2mee1LC