האם אנחנו יכולים לנחש איפה בישראל אתם גרים לפי השפה שלכם?

האופן שבו אתם בוחרים להתבטא אומר עליכם המון. לדוגמא, מהיכן אתם באים. תנו לנו לנסות לנחש...

mako
פורסם על ידי mako
ב- Jul 30, 2015

אם יש לנו הרבה כאלו, אנחנו יכולים לעשות...

האם תגידו 'לרכוב' או 'לרכב'?

איך קוראים למשחק הזה?

כשהשאלה מורכבת

ומה לגבי החבר המעשן הזה שלך?

כשצריכים עיסוי, הולכים לעשות 'מסג'' או 'משז' 'מסאז''?

כשאת עדיין עומדת, את הולכת לשבת, כבר מתיישבת, או יושבת?

כשאנחנו לא ממהרים...

האוכל במסעדה האהובה עליך הוא:

רד לשלושים שכיבות שמיכה!

איך תקראו לדבר המתוק והטעים הזה?

איך אתם קוראים לפעולה הזאת?

איך תענו לבחור הנחמד הזה?

מרכז

מרכז

אתם מהמרכז! – יש לכם דעות על כל דבר, אתם מקללים את השופט במשחקי כדורגל, ולוקחים קרדיט על כל דבר. אין לכם הרבה סבלנות, אבל החברים מתים עליכם כי אפשר לסמוך עליכם בעניים עצומות. עכשיו תגידו את האמת – עלינו עליכם או לא?

צפון

צפון

אתם מהצפון! – אין יותר טוב עבורכם מהשלווה והנופים של הגולן והגליל. אתם מאוהבים ביערות הירוקים, בים הפתוח, ובישובים ציוריים. אתם לא נוטים להתמקח, מתים על ישראל, ובכל זאת חולמים לטוס לחו"ל. עלינו עליכם או לא?

דרום

דרום

אתם מהדרום! – השקט של רצועת המדבר הישראלית הוא קסם בעיניכם. האמת שכל אחד היה מתמכר לצוקים, לחולות, ולסלעים המרהיבים. כמו כל הדרומיים, אתם לא חשים בנוח בקרב אנשים זרים, אבל אוהבים חוויות, מסעות, והרפתקאות. עלינו עליכם או לא?

שפלה

שפלה

אתם מהשפלה! – אתם אוהבים נופים הרריים, עמקים פרחוניים, ושלכת אינסופית. אתם לא פוחדים מעבודה קשה, ונהנים להרהר על שאלות ברומו של עולם בזמנכם הפנוי. אין לכם בעיה לאכול פלאפל כשהפיתה נקרעת והטחינה נוזלת לכם על הידיים, ואף אחד לא ינצח אתכם בוויכוח פוליטי. עלינו עליכם או לא?

תל אביב

תל אביב

אתם מתל אביב! – אתם אוהבים תקליטי וניל, מתים על הפועל, לא מוותרים על דרינק אחרי העבודה, והראשונים לצאת להפגין למטרות טובות... שלא לדבר על להופיע עם להקות דאחקה! עלינו עליכם או לא?

ירושלים

ירושלים

אתם מירושלים! – אתם חיים בעיר הקודש, נושמים אוויר צלול כיין, חולים על כדורגל ולא מפספסים חומוס בשישי בצהרים עם החבר'ה. אתם אולי גרים בעיר הכי רוחנית בעולם, אבל אם זה היה תלוי בכם, יש מצב שהייתם מעדיפים שתהיה גם איזו רצעות ים קרובה יותר. עלינו עליכם או לא?