מה הייתם בגלגול הקודם ע"פ הצבעים שאתם בוחרים?

מי או מה הייתם בגלגול הקודם? האם אתם בכלל מאמינים בגלגול נשמות? גלגול נשמות היא אמונה עתיקת יומין שקיימת גם בימינו בדתות מודרניות רבות. כמה מהדתות הללו הן ההינדואיזם, השינטו והבודהיזם. בכל מקרה, גלגול נשמות לא תקף רק לגבי דתות מזרחיות שרובנו אפילו לא שמענו עליהן. זהו גם אחת מאבני היסוד של אמונות רבות פרט לנצרות, היהדות או האיסלאם. אז, אתם מאמינים או לא? מוכנים לגלות מי או מה הייתם בגלגול הקודם שלכם?

hananana
Created By hananana
On 2016 M12 21

לאורך השאלון הזה, עליכם לבחור צבע אחד אליו אתם נמשכים או כזה הלוכד את מבטכם.

הביטו בתמונה. איזה צבע לוכד את תשומת לבכם?

מה לגבי התמונה הזו?

מבלי לחשוב יותר מדי: איזה צבע "קופץ" לעיניכם?

בתמונה זו צבעים רבים. איזה צבע מושך את תשומת לבכם מבין כולם?

נו, אתם כבר יודעים מה לעשות...:)

מה לגבי התמונה הזו?

התבוננו בפרפר המקסים הזה; איזה צבע לוכד את תשומת לבכם בתמונה הזו?

לא נגלה לכם היכן צולמה התמונה הזו, אבל נשמח אם תספרו לנו איזה צבע קופץ לעיניים שלכם?

שנחזור על השאלה?:)

מלכה

מלכה

בגלגול הקודם הייתם (או הייתן) מלכה. אבל לא סתם מלכה. הייתם מלכה יפהפייה. כולם העריצו אתכם וכיבדו אתכם. הייתם מסוג הנשים שכול רצו להיות כמותן.
בגלגול הקודם הייתם החשובים מכולם.

מלך

מלך

בגלגול הקודם הייתם מלכים. כולם העריצו אתכם. כולם הפגינו כלפיכם כבוד, כל הזמן. רוב האנשים רצו להיות כמוכם.. בגלגול הקודם חייתם חיים ארוכים וטובים.

שד

שד

בגלגול הקודם הייתם שדים. תמיד אהבתם ונהניתם להפוך את החיים לגיהנום עבור כל מי שסביבכם. הייתה בכם הרבה שנאה ושנאתם את החיים ואת כל מה שמסביב. הייתם חסרי אכפתיות לחלוטין. אנשים רבים פחדו מכם.

מלאך

מלאך

בגלגול הקודם הייתם מלאכים. תמיד ניסיתם לעשות את הדבר הנכון. עשיתם כל שביכולתכם כדי להגן ולדאוג למין האנושי. כמלאכים, הייתם מלאי חמלה ואהבה. הייתם נשמות יפות.

זאב

זאב

בגלגול הקודם שלכם הייתם זאבים. חייתם חיים יפים וארוכים. הייתם נאהבים ולכולם היה אכפת מכם. החיים שלכם היו הרפתקה. הפקתם את המירב מהחיים

חתול

חתול

בגלגול הקודם הייתם חתול. אבל לא סתם חתול. הייתם חתול בית. ישבתם כל היום ולא עשיתם כלום. הבעלים שלכם דאג לכם מכל וכל. בנוסף, חייתם בבית עם חמישה חתולים נוספים.

רוח רפאים

רוח רפאים

בגלגול הקודם הייתם רוח רפאים. הייתם בלתי נראים כל הזמן אבל היה לכם את הכוח לגרום לאנשים להבחין בכם. חייתם חיים ארוכים.

ממציא

ממציא

בגלגול הקודם הייתם ממציאים דגולים. המצאתם דברים רבים. זה היה אחד התחביבים שלכם; אהבתם להמציא דברים כדי לאפשר לכל העולם ליהנות מהם. הגלגול הקודם שלכם משמש השראה גם לחיים שלכם כיום!