Наскільки екологічно ви провели свята?

Здається, що свята тільки почались, а ми вже встигли відсвяткувати і Новий рік, і Старий новий рік, і 2 Різдва. За цей час наші оселі перетворились на святкові сховища - купа їжі, напоїв, подарунки, прикраси та її величність ялинка зайняли весь можливий простір.

Але свята добігають кінця і час повертати своє життя до нормального режиму. Поки найбільш невтримні доїдають салати, а найбільш рішучі - виносять ялинку, пропонуємо вам пройти тест та дізнатись, як ваше святкування позначилось на навколишньому середовищі.

><0=40 ?V4B@8<:8 @5D>@< ?@8 V=?@8@>48
Created by ><0=40 ?V4B@8<:8 @5D>@< ?@8 V=?@8@>48
On Jan 16, 2019
Help Translate This Item

Як ви вчинили із залишками їжі?

Банкет, пакування подарунків, та й взагалі вся новорічна підготовка залишає за собою чималу купу сміття. Як з нею впорались?

Ялинки, що була прикрасою оселі, зовсім скоро треба буде позбутися. Як вчините?

Однією ялинкою, як відомо, новорічного настрою не зробиш. Чим ще ви прикрашали свою оселю?

Ну і яке ж свято без одноразового посуду! Скільки його було у вас?

Під бій курантів багато хто запускає феєрверки та іншу піротехніку. Яким вогником привітали Новий рік ви?

Ви - Скрудж

Ви - Скрудж

Ваші свята пройшли відносно екологічно, але керувались ви далеко не турботою про довкілля. Економія - ваше все, тому й ваше святкування не набрало масштабів, загрозливих для всього живого. Але хто знає, як би воно було, якби ви не стримувалсиь? Дбайте не лише про кошти, але й про довкілля. Це вигідно у довгостроковій перспективі :)

Ви - Лоракс

Ви - Лоракс

Дух природи, що дбає про все живе поселився всередині вас. Ви відповідально ставитесь до кожного свого кроку та робите все, щоб зменшити свій вплив на довкілля. Так тримати!

Ви - різдвяний Ельф

Ви - різдвяний Ельф

Ви дійсно прагнете до більш екологічного життя, і намагаєтесь якомога менше шкодити довкіллю. Тим не менше, окремі ваші дії не можна назвати дружніми по відношенню до природи, а особливо - під час свят, коли душа прагне гарної вечірки. Ви на вірному шляху і маєте добрі наміри - просто будьте трошки уважнішими :)

Ви - Грінч

Ви - Грінч

Тільки замість викрадення Різдва, ви викрадаєте трошки здоров’я у нашої планети. Будьте більш далекоглядними та докладіть зусиль до того, аби зменшити вплив на довкілля. Врешті-решт, приємними свята робить не величезний стіл або комфортне прибирання, а дружня компанія і гарний настрій.

Наскільки екологічно ви провели свята?