Яка ти українська цитата?

Всі ми любимо Україну, правда? Проте кожен по-своєму. А ми робимо тести для того, щоб ти міг дізнатися про себе найсокровенніше . Хто ти? Можливо, рядок з вірша чи уривок з політичної промови. Нехай покаже тест!

Anhelina Lomakina
Created by Anhelina Lomakina(User Generated Content*)User Generated Content is not posted by anyone affiliated with, or on behalf of, Playbuzz.com.
On Mar 29, 2017

Які рядки з українських народних пісень найкраще характеризують твою останню закоханість?

Як ти любиш проводити вільний час?

Чий портрет ти повісив би на стіну?

Що тебе найбільше засмучує?

Чим будеш гамселити бусурманина?

В якому обласному центрі України ти хотів би жити?

Який орнамент на твоїй вишиванці?

Хто на вашу думку найкращий гіпотетичний тандем української літератури?

Що посіяла мати?

Філософське питання наостанок – хто ти?

Маємо те, що маємо.

Маємо те, що маємо.

Річка життя тече повз тебе і ти їй не заважаєш. Ти насолоджуєшся самим процесом існування і не турбуєшся мирськими спавами. Ти сприймаєш все, як подарунок. Ти – дитина природи. Багато хто вважає тебе байдужим, проте яка тобі різниця, якщо в тебе річний абонемент в Нірвану?

Contra spem spero!

Contra spem spero!

За чорною смугою завжди йде біла, правда? Ти невиправний оптиміст. Коли бурхливе море життя кидає твою шлюпку зі сторони в сторону, ти віриш, що сонце обов'язково зійде. Навіть якщо прогноз погоди стверджує протилежне.

Все можна виправдати високою метою — та тільки не порожнечу душі.

Все можна виправдати високою метою — та тільки не порожнечу душі.

Непереборний романтик. Внутрішня краса для тебе означає більше, ніж зовнішня. Ти пишеш вірші в надії, що твої нащадки їх колись опублікують. І точно віриш в кохання з першого погляду.

Народу – справедливість, бандитам – тюрми.

Народу – справедливість, бандитам – тюрми.

Ти не терпиш несправедливості. Благородство та честь – синоніми твого імені. В районі, де ти живеш всі коти нагодовані, а бабусі переведені через дорогу. Ти супер-герой. Єдине, від чого ти не можеш врятувати світ – ранній підйом у будні.

Якби ви вчились так, як треба, то й мудрость би була своя.

Якби ви вчились так, як треба, то й мудрость би була своя.

Ти знаєш ціну знанням. Уже у сьомому класі Кант для тебе був просто казочкою на ніч. Якщо хтось і створить машину часу, то це точно будеш ти.

Я скорше дуба вріжу, ніж мене поставлять на коліна.

Я скорше дуба вріжу, ніж мене поставлять на коліна.

Сказав, як відрізав. Це про тебе. В твоєму житті все лише чорне і біле. До ворогів ти нещадний, а друзям вірний завжди. Ти ніколи не зрадиш свої високі моральні принципи. Крім одного – після шести поряд з холодильником ти часто сам не свій.

Треба думати.

Треба думати.

Ти ефективний теоретик, а ще кращий практик. В тебе все продумано до дрібниць. План життя розписаний на 10 років вперед. Цілеспрямованість та успіх – твої вірні супутники.

Не все отрута, що неприємне на смак.

Не все отрута, що неприємне на смак.

Ти філософ, здатний до тонких переживань. Знаєш ціну життя та не женешся за матеріальними благами. Тобі точно відомо, як влаштований Всесвіт. Проте ти нікому цього не розказуєш. Бо так просто цікавіше за нами, простими смертними, спостерігати.

These are 10 of the World CRAZIEST Ice Cream Flavors
Created by Tal Garner
On Nov 18, 2021