Який ти відвідувач Центру Шептицького?

Пройшло трохи більше місяця з моменту відкриття Центру Шептицького, а ми вже виокремили найтиповіших та найпоширеніших відвідувачів. Увага! Цей тест несе у собі іронічний характер, тому take it easy :)

Andrew Rubtsov
Created by Andrew Rubtsov (User Generated Content*)User Generated Content is not posted by anyone affiliated with, or on behalf of, Playbuzz.com.
On Oct 19, 2017

Давай знайомитись! Які з цих характеристик найкраще тебе описують?

Пропонуємо пофантазувати. В тебе є можливість опинитись в будь якому куточку світу. Куди?

Всі люблять слухати музику, тому поговоримо про кумирів. Обирай свого!

Книга, яку ти вважаєш must-read

Який ти кіно-глядач?

Чим ти любиш почастуватись?

Весела та галаслива компанія навідалась в Центр Шептицького. Твої дії.

І наоостанок. Як часто ти відвідуєш Центр?

Ти - Інстадіва!

Ти - Інстадіва!

Ти досліджуєш Центр через призму камери твого Iphone. Кількість фото, яка була завантажена в мережу перевищує допустимий максимум. Вмієш бачити красу в повсякденному та уважно слідкуєш за фолоферами і вподобайками. Тераса, сходи, підвіконня - все це вони вже бачили. Можливо, варто вигадати щось нове? :)

А хто тут в нас такий супер-інтроверт?

А хто тут в нас такий супер-інтроверт?

Твоє улюблене місце - “хатинки” на другому поверсі. До всього ставишся з обережністю та охайністю. Цінуєш особистий простір і лише обрані можуть в нього потрапити. Виходь з зони комфорту та звертай увагу на своїх “сусідів” - можливо це люди, з якими варто познайомитись?

Ти людина четвертого поверху!

Ти людина четвертого поверху!

Твій лептоп завжди з тобою, а разом з ним - купа крутих ідей до втілення. Цінуєш комфорт, любиш нетворкінг і коворкінг, за який не потрібно платити :) Центр Шептицького для тебе є своєрідним офісом та місцем зустрічей з друзями. Радимо звернути увагу не лише на інтернет і кав’ярню, але й на нові видання. Тобі сподобається!

Ти - бібліотекар ( анонімний)

Ти - бібліотекар ( анонімний)

За своєю природою ти любиш чіткість та порядок. Трохи педант та дуже перфекціоніст. Коли ти в Центрі то вважаєш своїм обов’язком перевірити чи все лежить на своїх місцях, чи хтось раптом не шумить і чи всі книги розставлені згідно каталогу. Розслабся та насолоджуйся простором - ось тобі наша порада :)

Ти - ідеальний читач!

Ти - ідеальний читач!

Ти - це мрія кожного бібліотекаря! Вчасно здаєш книги, не порушуєш дисципліну і не засиджуєшся допізна. Отримуєш задоволення від того, чим займаєшся, надихаєш та мотивуєш усіх навколо. Продовжуй у тому ж темпі!

These are 10 of the World CRAZIEST Ice Cream Flavors
Created by Tal Garner
On Nov 18, 2021