Jaká postava jsi z Harryho Pottera?

Zjisti, jaká jsi postava z Harryho Pottera.

AlishaDoga
Vytvořil(a) AlishaDoga (User Generated Content*)User Generated Content is not posted by anyone affiliated with, or on behalf of, Playbuzz.com.
on 14. 2. 2016

Do jaké koleje chceš patřit?

Která postava je tvá nejoblíbenější?

Jsi žena nebo muž?

Vyber tvora

Co rád děláš ve svém volném čase?

Co si myslíš o mudlech?

Jaký je tvůj oblíbený předmět?

Jak by ses charakterizoval?

Co je pro tebe důležitější ve vztahu?

Jsi dobrý v učení?

Kolik členů rodiny máš?

Draco Malfoy

Draco Malfoy

Pro ostatní jsi možná zbabělec a ty sám víš, že se nepletou, ale jednoho dne ukážeš, že jsi dobrý a věrný přítel a právě to z tebe dělá víc, než jen zbabělce. Možná se bojíš, ale nikdy se nevzdáš a nakonec najdeš tu správnou cestu.

Severus Snape

Severus Snape

Ostatní tě vidí jako zahořklého a bezcitného chlapa, který nenávidí svůj život. Pravda je ale taková, že tvé srdce hoří pravou láskou a ta nikdy nezemře.

Sirius Black

Sirius Black

Jsi oddaný a věrný přítel. Za své přátelé bys položil život a oni si toho váží. Obdivují tvou statečnost i tvé dobré srdce. Jsi to právě ty, kdo pro ostatní představuje naději a svobodu.

Nymphadora Tonksová

Nymphadora Tonksová

Nemáš rád, když jsou tví přátelé smutní a snažíš se je rozveselit. Jsi skvělým kamarádem a všichni si toho váží. Obětuješ se pro druhé i pro svou lásku. Díky tobě je svět ostatních mnohem hezčí a lepší.

Bellatrix Lestrangeová

Bellatrix Lestrangeová

Vyžíváš se v bolesti a utrpení druhých. Jsi krutý a zlý. Jsi však taky věrný a tvá láska nezná hranic, i když je platonická a tak trochu zvláštní. Ale ty jsi oddaný jak to jen jde. Před ničím se nezastavíš a ničeho se neštítíš.

Percy Weasley

Percy Weasley

Jsi inteligentní a jsi posedlý úspěchem. Prohra ti nic neříká a za svým cílem jdeš hlava nehlava. Občas kvůli tomu zavrhneš i svou rodinu, ale nakonec si uvědomíš svou chybu a napravíš ji. A to z tebe dělá dobrého člověka.

Ginny Weasleyová

Ginny Weasleyová

Jsi skvělý kamarád a stejně jako Ginny, i ty rád sportuješ. Pro svou rodinu i své přátelé bys udělal cokoliv, abys je ochránil. Rychle se i zamilováváš, ale jakmile se to stane, je to navždy.

Remus Lupin

Remus Lupin

Ty, stejně jako Remus, jsi skvělý kamarád. Ostatní za tebou chodí pro radu a ty jim rád pomůžeš. Máš taky svou temnou stránku, kterou se snažíš před ostatními skrývat, ale vcelku jsi dobrý člověk. Pro druhé by ses rozdal, ale jelikož toho moc nemáš, nezbývá ti, než obětovat svůj život pro ty, které máš rád.

These are 10 of the World CRAZIEST Ice Cream Flavors
Created by Tal Garner
On Nov 18, 2021