מחזור 9

ynet sport
פורסם על ידי ynet sport
ב- Nov 1, 2019
Help Translate This Item

כדאי שתגידו לאמא להקדים את השעה של החמין, כי מעכשיו הכדורגל מתחיל בשעה 15:00. כחלק מהצעדים של מינהלת הליגה כדי להנגיש את הכדורגל לקהלים צעירים ומשפחות, הוחלט על הקדמת המשחק שפותח את המחזור והקבוצות הראשונות שיזכו לתענוג הן שתיים מהמנצחות הגדולות של המחזור שעבר.

בפינה האדומה - הפועל חיפה שהביסה 0:3 את הפועל ת"א (יש שיגידו שזאת לא חוכמה). בפינה הכחולה, קריית שמונה שהחלה את עידן קובי רפואה עם 1:2 דרמטי על רעננה. לחיים סילבס מחכה כאב ראש לא פשוט במרכז ההגנה בעקבות מספר חיסורים משמעותיים וזאת הזדמנות טובה לקיליאן שרידאן וג'יימס אדניי לעקוץ.

אל תבנו עליהם: הפועל חיפה - גיל ורמוט, ניקולה גולאן, גיא משפתי (פציעות), בן והבה (הרחקה); קריית שמונה - ג'ון רואיס, אורי צעדון (פציעות)

למה הפועל חיפה: אם אפילו עדן בן בסט כובש, מי יכול לעצור אותם?

למה קריית שמונה: אפקט החלפת המאמנים יחזיק מעמד

גיף קארד

מתלבט בין משחק ב-15:00 או שנ"צ של שבת בצהריים

מה משותף לקדנציות האימון של חיים סילבס בשתי הקבוצות?

מכבי תל אביב השלימה סוויפ על שלוש המובילות וכבשה את המקום הראשון. עם זאת, כבר ראינו העונה שהצהובים מתקשים מול יריבות שמגיעות "להחנות אוטובוס" ברחבה וזאת בדיוק תוכנית המשחק של מנחם קורצקי. רעננה מגיעה אחרי שישה משחקים ללא ניצחון ובעצמה יודעת שהסיכוי לשבור את הרצף הזה דווקא מחר אינו גבוה במיוחד.

מדובר בסוג של קרב קצוות שכן במשחקיה של רעננה הובקעו הכי הרבה שערים העונה (יחס 15:9), בעוד אצל מכבי ת"א הכי מעט (0:11). מעניין האם הגיע לפחות זמנו של דניאל טננבאום להוציא כדור מהרשת, אחרי שכבר שבר את שיא הדקות ללא ספיגה.

אל תבנו עליהם: הפועל רעננה: אביחי ידין (פציעה); מכבי ת"א: שרן ייני, מאור קנדיל, דור פרץ, ארון שוינפלד (פציעה), אורוש ניקוליץ' (בספק)

למה הפועל רעננה: כבר הדהימו את הצהובים לפני שתי עונות (0:1 משער של רועי זיקרי)

למה מכבי ת"א: באמת צריך להסביר?

גיף קארד

twitter embed goes here!

הפועל רעננה כבר עשו עבורי את העבודה...

מה מיוחד בהצלחות של רעננה מול מכבי ת"א?

הדרבי הפרטי של אורי גוטמן. מאמן הפועל חדרה שימש כעוזרו של יוסי אבוקסיס בבני יהודה ולמעשה יפגוש את האקסית בפעם הראשונה כמאמן ראשי. הוא גם מגיע כשהוא מדורג גבוה ממנה בטבלה. הכתומים מגיעים למשחק במצב רוח מקרטע למדי עם ארבעה משחקים ללא ניצחון ועם בעיה קשה בהתקפה, שכבשה חמישה שערים בלבד בשמונה מחזורים.

אל תבנו עליהם: הפועל חדרה: אליאל פרץ, מנשה זלקה (פציעות); בני יהודה: דור אלו (בספק)

למה הפועל חדרה: ויקום הגזר ויכה את הגנן

למה בני יהודה: אבוקסיס תמיד שומר טריק חדש בשרוול

גיף קארד

יוסי אבוקסיס מול אורי גוטמן

מי אימן את חדרה במפגש האחרון מול בני יהודה (מחזור אחרון 2018/19)?

כנראה שה"כאפה" שחטפה ממכבי תל אביב העירה את בית"ר ירושלים, כי מאז היא פשוט לא מפסיקה לנצח וגם עושה זאת עם כדורגל יפה והרבה שערים. מאז אותו 4:0 כואב בטדי בית"ר עם שלושה ניצחונות רצופים ויחס שערים של 0:9.

כפר סבא החזיקה מעמד יפה נגד חיפה, אבל המחסור באיכות בחלק הקדמי שלה פגע בה ולאחר שנותרה ב-10 שחקנים, היא איבדה את המשחק. היא תצטרך להסתדר ללא גרשון קופי, אחד השחקנים החשובים שלה. מי שחייב להתעורר הוא בנג'מין קוקו שאמור לדעת לנצל התקפות מעבר, אבל בינתיים כלל לא הצליח למצוא את הרשת.

אל תבנו עליהם: בית"ר ירושלים: עידן ורד (פציעה), דן איינבינדר, (בספק); כפ"ס - גרשון קופי (מורחק)

למה בית"ר: הקבוצה הכי כיפית בליגה בזמן האחרון

למה כפ"ס: כי בית"ר כבר הפסידה העונה פעמיים בטדי

גיף קארד

בית"ר מאז התבוסה למכבי ת"א

מי מהזרים הבאים שיחק בשתי הקבוצות?

הסקר השבועי

מתי מכבי ת"א תספוג כבר?

Calculating results

נתונים: ירון משעל
לפרגונים, קטילות ושאר ירקות: Instagram: @shay_lachman1