בערב יום חמישי האחרון השיק השף אריק פלוטניק את הלופט החדש שלו. הלופט ממוקם ברחוב הנפח 26 בצ'ק פוסט חיפה וניתן לערוך בו אירועים עד 250 איש. הלופט נמצא מעל אולם הבאולינג וקיימת אפשרות לערוך אירוע ולשלב ...

השקת HFA LOFT- הלופט החדש של השף אריק פלוטניק

בערב יום חמישי האחרון השיק השף אריק פלוטניק את הלופט החדש שלו. הלופט ממוקם ברחוב הנפח 26 בצ'ק פוסט חיפה וניתן לערוך בו אירועים עד 250 איש. הלופט נמצא מעל אולם הבאולינג וקיימת אפשרות לערוך אירוע ולשלב משחקי באולינג. אני בטוחה שאפשרות זו תשמח מאד את לב הילדים ובני הנוער. 

השף אריק פלוטניק

השף אריק פלוטניק

צילום- אריק פלוטניק

צילום- אריק פלוטניק

מה עוד מציע השף אריק? אירועי חברה שונים בהם המיקום נקבע על ידי הלקוח וכך גם התפריט, סדנאות בישול חווייתיות, ימי כיף, ארוחות עסקיות, תפריט לימי עיון וכנסים, מסיבת חתונה, חינה, מסיבות רווקים, בר/בת מצווה, בריתות, שבת חתן, ימי הולדת, מסיבות הפתעה ועוד. בלופט יש מקרן ומסך, עובדה חשובה כאשר מבקשים לערוך כנסים או ימי עיון או מבקשים להקרין סרטי הפתעה באירועים השונים.

השף ואנוכי

השף ואנוכי

השף פלוטניק מציע קייטרינג משתנה ותפריט שנבחר על ידי הלקוחות ובהתייעצות אתו. המוצרים טריים ואיכותיים, נקנים ומבושלים במיוחד ביום האירוע ובהתאמה לטעם האישי של המזמינים. התבשילים יוצאים מהמטבח לכל מקום לפי בקשה. אריק מייחס חשיבות רבה לרצונותיהם של לקוחותיו, מתוך הבנה ורצון להפוך את האירוע לבלתי נשכח. 

האולם מוכן לאירוע. צילום אריק פלוטניק

האולם מוכן לאירוע. צילום אריק פלוטניק

אריק הוא בוגר בי"ס תדמור, שם התמחה והגיע לסוג 6 בטבחות עם השפים המובילים בענף הקולינריה. בקונדיטוריה התמחה אצל השף מאסטר מיכה גינטר. את סודות היין למד אצל היינן בארי ססלוב והתמחה בהפקת וניהול אירועים במשך שנים ועם הטובים במפיקים ומעצבים. הקייטרינג שלו פעיל החל מ-1992 וכעת עבר ללופט החדש והכשר.
לאירוע ההשקה הגיעו בני משפחה, חברים, אנשי עסקים ואנשי תקשורת שבאו לטעום מהמטעמים שהכין ולפרגן על המקום החדש. טעמנו כריכי בשר מצוינים, אוכל אסיאתי ועוד. היה טעים ושמח.

לאתר- https://caterik.com/
הקייטרינג של אריק פלוטניק -052-8463939