מדי שנה לפני פורים אנחנו נתקלות בבעיה גדולה: בחירת התחפושת המתאימה לחג. המגוון בחנויות חוזר על עצמו ולא מקורי, והבדים שמהם עשויות התחפושות לא נעימים במיוחד, ועומדת לרעתנו העובדה שהעיצוב במחלקת הנשים ד...

מדי שנה לפני פורים אנחנו נתקלות בבעיה גדולה: בחירת התחפושת המתאימה לחג. המגוון בחנויות חוזר על עצמו ולא מקורי, והבדים שמהם עשויות התחפושות לא נעימים במיוחד, ועומדת לרעתנו העובדה שהעיצוב במחלקת הנשים דוגל בפרובוקטיביות יתרה לעתים (כי הרי אין שוטרת במכנסיים, היא חייבת ללבוש חצאית קצרצרה), דבר שלא תמיד מתאים לנו, במיוחד אם פנינו מועדות למסיבת פורים של מקום העבודה.

לכבוד החג המתקרב פנינו אל עולם האופנה, שמאפשר לנו להתחפש לכל מה שבא לנו בלי להתפשר על גזרות לא מחמיאות, בדים מגרדים או אביזרים באיכות ירודה. יצאנו לדרך עם הידיעה ששילוב נכון של הדפסים עם אביזרים משלימים יכול ליצור את התחפושת האולטימטיבית: אוברול מנומר א–לה עדן בן זקן עם קשת אוזניים מנומרת - ואת נמרה ברגע; שמלת כתמים שחור־לבן - ואת דלמטית; חצאית טול ובגד גוף - ואת הופכת לבלרינה; ובד בהדפס כוכבים בתוספת כתר יהפכו אותך למלכת הלילה.

שמלה,בית האופנה טליה, 459 שקל

אם תחליטי לעטות על עצמך חליפה גברית שחורה בתוספת גבות עגולות ודקות, תוכלי להכריז שהתחפשת למרלן דיטריך. שמלה קטנה שחורה, שיער אסוף גבוה וקצת בלינג בלינג - ואת אודרי הפבורן. תחפושת של כיפה אדומה אפשרית בשילוב שמלה אדומה וכובע בד. עם מכנסיים כחולים כהים וחולצת כפתורים תכולה בשילוב אקססוריז נכונים תהיי שוטרת (שגם נוח לה).

בקיצור, פורים הוא בדיוק הזמן וההזדמנות לפתוח את הראש ואת הארון, להביט על הבגדים שיש לך וליצור תחפושת מקורית, מחמיאה ונוחה. את האביזרים המשלימים תוכלי למצוא בכל החנויות המתאימות, במחיר שפוי ונמוך ביחס לתחפושות מוכנות. כך את יכולה לצאת לבלות בלי לרוקן את הכיס ובידיעה שלאף אחת אין תחפושת זהה לשלך.

צילומים: גיא & יריב, יוסי גמזו לטובה, קמילה סימון, ניר יפה, אסף לוי, הנס מוריץ, שלומית טל, נעמי ים סוף, יח"צ