А що ви знаєте про Степана Бандеру?

Мерщій пройдіть тест та дізнайтеся наскільки добре Ви знаєте біографію Степана Бандери.

Внутрішня політика
On Dec 29, 2017
1 / 9

Степан Бандера народився 1 січня 1909 року в родині священика. А в якому селі на Івано-Франківщині народився майбутній лідер національно-визвольного руху?

2 / 9

У 1919 році Степан Бандера вступив до української гімназії в Стрию, де навчався до 1927 року. А де Степан здобував вищу освіту?

3 / 9

В студентські роки Степан Бандера займався бігом, плаванням, лещатарством, мандрівництвом. У вільний час грав у шахи, крім того, співав у хорі та грав на гітарі. Він не палив і не вживав алкогольні напої. Був членом товариств «Сокіл-Батько», «Луг» та «Пласт». А як називався пластовий курінь, до якого входив Степан Бандера?

4 / 9

В 1940 році Степан Бандера одружився. Його дружиною стала Ярослава Опарівська, дочка греко-католицького священика, капелана УГА. Вінчання здійснив священик Степан Граб, свідками були Люба Лемик і молодший брат Степана – Василь. А де вінчався провідник українських націоналістів?

5 / 9

1-4 квітня 1941 року Революційний Провід ОУН, що утворився в лютому 1940 року після розколу ОУН, скликав у Кракові II Великий Збір ОУН. Головою Проводу одностайно було обрано Степана Бандеру. Хто був його заступником?

6 / 9

Акт відновлення Української Держави було проголошено з балкону будинку товариства «Просвіта» у Львові (Площа Ринок, 10). Львівська радіостанція повідомила про Акт населення України і передала благословення митрополита Андрея Шептицького з цієї нагоди. А коли це відбулося?

7 / 9

У Степана Бандери було троє сестер та троє братів. А скільки дітей було у Степана Бандери?

8 / 9

В якому місті, аж до смерті від рук Московських спецслужб, проживав та був похований Степан Бандера?

9 / 9

Який із цих висловів належить Степанові Бандері?

9
Questions left