ניוז פלאש: צפו בקליפ החדש של פין וולפהרד

Rosh1
Created By Rosh1
On 2018 M03 8
Help Translate This Item

יוצאים לעיר

קבלו את סינגל הבכורה הרשמי של קלפורניה (Calpurnia), הלהקה שאותה מנהיג פין וולפהרד (מייק מ"סטריינג'ר ט'ינגס" – אנחנו כבר לא צריכים לכתוב את זה, נכון?). קוראים לשיר City Boy, הוא רוקי-פופי-גרובי-אלטרנטיבי כזה, וגם יש לו קליפ צנוע שתוכלו לצפות בו למטה. אלבום הבכורה של קלפורניה נמצא בשלבי הקלטה מתקדמים, ולא נתפלא אם גם הוא ייצא בחודשים הקרובים.

מיקס איט אפ

בנות ליטל מיקס אישרו שהעבודה על האלבום החדש שלהן יצאה לדרך, כך שכבר לא מדובר רק בשמועות. "זה רשמי, אנחנו עובדות על #LM5. ניקח את הזמן ואנחנו מבטיחות לכם שהאלבום הזה יהיה חלום", צייצו חברות הלהקה בהתרגשות. זה יהיה האלבום החמישי של הרכב הבנות הבריטי – הישג מרשים מאוד בשביל להקת פופ פחות או יותר מהונדסת (אבל אין לנו שום דבר נגד זה כל עוד המוזיקה טובה). הוא צפוי להגיע אלינו בהמשך השנה. אנחנו מהמרים על הסתיו, כי הן בטח לא יספיקו לסיים את העבודה עד הקיץ. או שכן? טוב, או בסתיו או בקיץ. קשה לנו להחליט.

ריפוי בעיסוק

ליידי גאגא חזרה לאולפן ההקלטות אחרי שנאלצה לבטל את שארית סיבוב ההופעות האחרון שלה, כתוצאה מבעיות בריאותיות. הבסיסט הקבוע של הזמרת, ג'וני גוד, אמר ש"ליידי גאגא מקווה לחזור לבמה לקראת סוף השנה, על אף הכאבים שמהם היא סובלת. היא אף פעם לא מתלוננת ותמיד רוצה לתת את ההופעה הכי טובה שאפשר". ההערכות הן שהאלבום החדש של הגאגאית ייצא באזור דצמבר, במקביל לסדרת ההופעות הבלעדית שלה בלאס וגאס, שם היא למעשה תהיה רזידנטית קבועה במלון MGM הענק ותופיע בו כמעט מדי יום. בהצלחה!

TRENDING