מעדן ספרדי

מחזור 3

One.co.il
פורסם על ידי One.co.il
ב- Sep 3, 2019
Help Translate This Item

המנה העיקרית

“בייל לא היה בסגל כי אני חושב שהמועדון מנסה לסכם על העזיבה שלו ולכן הוא לא שיחק. נראה מה קורה בימים הקרובים. אם זה יקרה מחר, זה עדיף, אני מקווה שברור לכולם שזה עומד להתרחש בקרוב, גם עבורו”. את המשפטים הללו אמר זינדין זידאן לפני חודש וחצי. הצרפתי היה עסוק במהלך הקיץ בהתנצחות מול הוולשי וסוכנו. נראה כי מעבר היה רק עניין של זמן.

חלון ההעברות נסגר ובייל נשאר לעוד עונה בריאל מדריד, שביעית במספר. ההצעה מסין נעלמה כלא הייתה והפציעה של אדן הזאר גרמה לזידאן להכות על חטא ולתת לקיצוני את המקום בהרכב בפתיחת העונה. עד עכשיו ריאל איבדה ארבע נקודות מתחילת העונה, אבל ללא העזרה של בייל הייתה במצב פחות טוב.

בייל מבקיע. לא שכח לשחק

12 דקות בתוך משחק פתיחת העונה מול סלטה ויגו בייל בישל לבנזמה. ביום ראשון מול אייבר הוולשי כבש צמד (וגם הורחק) ב-2:2 מול ויאריאל. סביר להניח שהזאר יחזור בסערה וייכנס לעניינים מהר מאוד, אך לא בטוח שזה יהיה על המשבצת של בייל כמו בתכנון המקורי.

אחרי עונה פושרת במיוחד, ריאל פתחה את הארנק ויצאה למסע רכש מרשים בקיץ. אולם, סיבות כאלה ואחרות גרמו לזידאן לפתוח את העונה עם רוב ההרכב איתו זכה בשלושה גביעי אלופות, אך נשחק. בהמשך העונה ריאל תצטרך לדעת לשלב בין השחקנים החדשים כמו הזאר, לוקה יוביץ', פרלאן מנדי ואדר מיליטאו ולהשתמש בחוכמה בוותיקים שעדיין לא נס ליחם, כמו בייל.

טאפאס, בקטנה

המספר הנוסף

מנת ביניים

אתלטיק בילבאו ניצחה את ריאל סוסיאדד בדרבי של חבל...

לקינוח, הצצה למחזור הבא

מחזור 4

משחקי הליגה הספרדית, משודרים בערוץ ONE למנויי yes ,HOT, סלקום TV ופרטנר TV.

חשבון, בבקשה

ההיעדרות של מי משמעותית יותר?

Calculating results