מעדן ספרדי

מחזור 37

One.co.il
Created By One.co.il
On 2019 M05 14
Help Translate This Item

המנה העיקרית

על פי כל הדיווחים והסימנים המעידים, ריאל מדריד תצרף בקרוב מאוד את אדן הזאר. אחרי שבע עונות מוצלחות בצ'לסי ובגיל 28 וחצי, הבלגי המצוין משנה יעד ויהיה הסנונית הראשונה במהפכה של זינדין זידאן בסנטיאגו ברנבאו.

אז מה ריאל מקבלת בעצם (או בעצם קונה ב-100 מיליון יורו)? את אחד השחקנים הטובים בעולם שכיכב גם במונדיאל האחרון במדי נבחרת בלגיה ולא היה רחוק מלהצעיד אותה לגמר. להזאר יש נגיעה קסומה בכדור וגם תכליתיות בסיומת מול השער.

מאז העזיבה של כריסטיאנו רונאלדו ריאל משוועת לשחקן של מאני טיים, אחד שילהטט ויבקיע שערים בכמויות. כמובן שאי אפשר להשוות את הזאר לרונאלדו, אבל צירופו ייתן לסגל זריקת מרץ רצינית.

הזאר. הפציץ בכחול

עם זאת, הזאר לבדו לא יספיק. בין אם קארים בנזמה יישאר ובין אם לא, ריאל תצטרך סקורר נוסף חדש שירכיב ביחד עם הבלגי את החוליה הקדמית. לוקה יוביץ' עשוי להתאים במקרה הזה, למרות שלא התנסה ברמות הגבוהות באמת, עם כל הכבוד לבונדסליגה ולליגה האירופית.

מלבד דילמת החלוץ, סימן שאלה נוסף עולה בעקבות עונת הבכורה המוצלחת של ויניסיוס ג'וניור הצעיר שמשחק גם הוא באגף שמאל, כמו הזאר. מאמן שצבר ניסיון כמו זידאן צריך לדעת להתמודד עם הסוגיות הללו.

המאמן הצרפתי משווע לשחקן יצירתי כמו הזאר, שיוסיף ברק ללובן שדהה העונה בבירת מדריד. ריאל מקבלת בחבילה אחת פנדליסט, דריבליסט ופנטזיסט. בספרד מספרים כי זו רק תחילתה של המהפכה.

טאפאס, בקטנה

המספר הנוסף

מנת ביניים

במדי איזו קבוצה כיכב הזאר בצרפת?

לקינוח, הצצה למחזור הבא

מחזור 38

משחקי הליגה הספרדית משודרים בערוץ ONE למנויי yes ,HOT, סלקום TV ופרטנר TV.

חשבון, בבקשה

האם הזאר יצליח בריאל מדריד?

Calculating results