מעדן ספרדי

מחזור 19

One.co.il
פורסם על ידי One.co.il
ב- Jan 7, 2020
Help Translate This Item

המנה העיקרית

הסיבוב הראשון בליגה הספרדית הסתיים, 19 מחזורים חלפו ובניגוד לעונה שעברה הפעם מרוץ האליפות צמוד במיוחד. כמה צמוד? ברצלונה 40 נקודות, ריאל מדריד 40 נקודות. פשוט אי אפשר להפריד בין שתי האימפריות, שלא הצליחו לנצח בקלאסיקו הגדול בחודש שעבר.

רגע לפני פתיחת הסיבוב השני, או המחצית השנייה של העונה, אם תרצו, הגיע הזמן לבחור את השחקן, האכזבה, התופעה, ההפתעה, המשחק והשער של 19 המחזורים הראשונים.

שחקן הסיבוב - ליאו מסי. עד שיוכח אחרת, הכוכב של ברצלונה הוא פשוט הכי טוב בסביבה. למרות פציעה שעיכבה את פתיחת העונה שלו, הפרעוש ניצב בראש טבלת מלך השערים עם 13 כיבושים ב-14 הופעות ועוד שישה בישולים. מסי הוביל את ברצלונה ל"זכייה" באליפות החורף ויצטרך להתעלות (או בעצם לספק את הסחורה הרגילה שלו) כדי שבארסה תקטוף אליפות שלישית ברציפות.

הפתעת הסיבוב - ריאל סוסיאדד. החבורה הצעירה של אימנול אלגואסיל מציגה כדורגל נמרץ ומרענן ושומרת על קשר עין עם הצמרת (תשע נקודות פחות מברצלונה וריאל מדריד). אמנם מדובר במועדון גדול, שלא אמור להפתיע כאשר הוא בחלק העליון של הטבלה, אך נראה שהמאמן מוציא את המיטב מהשחקנים ובמיוחד ממרטין אודגור, הנורבגי הנהדר שמושאל מריאל מדריד ועשוי לחזור לסנטיאגו ברנבאו בעונה הבאה.

טאפאס, בקטנה

המספר הנוסף

מנת ביניים

משחק הסיבוב הוא ה-4:4 בין גרנאדה לוויאריאל מהמחזור הראשון. מי הובילה 2:4 עד הדקה ה-75?

לקינוח, הצצה למחזור הבא

משחקי הליגה הספרדית, משודרים בערוץ ONE למנויי yes ,HOT, סלקום TV ופרטנר TV.

חשבון, בבקשה

שער הסיבוב: המספרת של אדוריס מול ברצלונה או העקב של סוארס?

Calculating results