מעדן ספרדי

מחזור 17

One.co.il
פורסם על ידי One.co.il
ב- Dec 17, 2019
Help Translate This Item

המנה העיקרית

ברצלונה וריאל מדריד בלתי ניתנות להפרדה העונה, לפחות בינתיים. רגע לפני הקלאסיקו שנדחה מחודש אוקטובר, לשתי האימפריות של הליגה הספרדית ניתנה הזדמנות להגיע אליו עם ניצחון בשני משחקי חוץ לא פשוטים - מול ריאל סוסיאדד ומול ולנסיה.

ראשונה עלתה על כר הדשא בסן סבסטיאן ברצלונה ולא ליקקה דבש מול הבאסקים הנמרצים. אנטואן גריזמן כבש מול הקבוצה בה ביצע את צעדיו הראשונים בספרד אבל האלופה ספגה פנדל שטותי אחרי תפיסה ברחבה של סרחיו בוסקטס. לואיס סוארס העלה שוב ליתרון, אך אלכסנדר איסאק ניצל טעות לא אופיינית של מארק אנדרה טר שטגן והשווה ל-2:2.

בברצלונה האשימו את ה-VAR ואת השופט על פנדל שלא נשרק על ג'רארד פיקה, אך לפחות רווח להם כשראו מאוחר יותר את ריאל מדריד שומטת נקודות מול ולנסיה במסטאייה (1:1) ולא עולה על חשבונם למקום הראשון בטבלה. אחרי השער הדי מאוחר (78) של קרלוס סולר ריאל נראתה בדרך להפסד, אך השוער טיבו קורטואה עלה לכדור הקרן האחרון במשחק וסידר את שער השוויון לקארים בנזמה, שנמצא בעונה נהדרת ומוכיח כי הוא עדיין סקורר ענק.

בעקבות התוצאות לברצלונה ולריאל יש 35 נקודות. הקלאסיקו הראשון של העונה יהיה גם שובר השוויון הראשון ובמהלכו ניתן יהיה לראות מי קבוצה חזקה יותר בקרב הישיר, ראש בראש על כר הדשא. מוכנים לעוד קלאסיקה?

טאפאס, בקטנה

המספר הנוסף

מנת ביניים

מתי היה ה-0:0 האחרון בקלאסיקו במסגרת הליגה?

לקינוח, הצצה למחזור הבא

מחזור 18

משחקי הליגה הספרדית, משודרים בערוץ ONE למנויי yes ,HOT, סלקום TV ופרטנר TV.

חשבון, בבקשה

מי תנצח בקלאסיקו?

Calculating results