מעדן ספרדי

מחזור 13

One.co.il
פורסם על ידי One.co.il
ב- Nov 11, 2019
Help Translate This Item

המנה העיקרית

ברצלונה וריאל מדריד יצאו לפגרת הנבחרות בטעם טוב - עם ניצחונות ורביעיות. בארסה הביסה 1:4 את סלטה ויגו בזכות הצגה של ליאו מסי, שכבש שלושער כולל שתי בעיטות חופשיות מופלאות. אפילו סרחיו בוסקטס התכבד בשער די נדיר מבחינתו. למרות הניצחון, מעמדו של המאמן ארנסטו ואלוורדה עולה לדיון מפעם לפעם, אך לא נראה כי יש כוונה להחליפו בקרוב.

ריאל מדריד יצאה לאייבר וחזרה עם 0:4 מוחץ. קארים בנזמה (צמד) וסרחיו ראמוס כבשו וכך גם פדריקו ואלוורדה - אחת ההפתעות הנעימות של הבלאנקוס העונה. שם משפחה אחד ושני אנשים שונים שיכולים לעצב את המשך העונה של הקבוצות הגדולות בספרד.

ארנסטו ואלוורדה התחיל בקיץ את העונה השלישית שלו בברצלונה. שתי אליפויות מרשימות הן אלו שהשאירו אותו בתפקיד, שתי הדחות משפילות מליגת האלופות מול רומא וליברפול לא גרמו לפיטוריו. נראה כי כמו כל ברצלונה, החל בשחקנים, המשך באוהדים ועד להנהלה, גם ואלוורדה נשען על היכולות של מסי, אותו הוא טורח להלל מדי שבוע. זכייה באליפות שלישית רצופה עשויה להשאיר את המאמן לעונה נוספת. מפלה נוספת בליגת האלופות עלולה להיות אחת יותר מדי.

ומוואלוורדה אחד לוואלוורדה השני. פדריקו ואלוורדה הוא הבשורה המרעננת של זינדין זידאן העונה. הקישור המיתולוגי מודריץ'-קרוס-קאסמירו היה זקוק לזריקת מרץ והקשר האורוגוואי בן ה-21 הוא בדיוק מה שריאל שיוועה לו. עם ואלוורדה בהרכב ריאל ניצחה בשישה משחקים מתוך שבעה. ביחד עם רודריגו, זיזו בונה את ריאל החדשה, זו שתרוץ ביחד בשנים הקרובות ואולי תניף שוב תארים מקומיים ויבשתיים.

טאפאס, בקטנה

המספר הנוסף

מנת ביניים

קוקה כבש ב-1:3 של אתלטיקו מדריד. כמה עונות הוא נמצא בבוגרים?

לקינוח, הצצה למחזור הבא

מחזור 14

משחקי הליגה הספרדית, משודרים בערוץ ONE למנויי yes ,HOT, סלקום TV ופרטנר TV.

חשבון, בבקשה

מי יצאה לפגרה מרוצה יותר?

Calculating results