מעדן ספרדי

מחזור 11

One.co.il
פורסם על ידי One.co.il
ב- Nov 2, 2019
Help Translate This Item

המנה העיקרית

ברצלונה וריאל מדריד נאלצו לדחות את הקלאסיקו מיום שבת האחרון לחודש דצמבר. כמו לפי הזמנה, מחזור אמצע שבוע נקבע בספרד ושתי האימפריות השתמשו בתחמושת שצברו מול ויאדוליד ולגאנס - במקום אחת מול השנייה.

ברצלונה פגשה את ויאדוליד ונתנה הצגה עם 1:5 נפלא. ליאו מסי, שאם לא יהיה ביטול נוסף של הרגע האחרון אמור להגיע לישראל בעוד שלושה שבועות, עשה על כר הדשא ככל העולה על רוחו ועם שני שערים ושני בישולים הוכיח בפעם המי יודע כמה שהוא אחד השחקנים הגדולים בכל הזמנים.

ברצלונה קירטעה עד לחזרתו של הפרעוש, שהחמיץ את התחלת העונה בגלל פציעה. האלופה סופרת כבר שבעה ניצחונות רצופים עם מסי ונראה שעלתה על הגל לקראת סיומה של שנת 2019 ותחילתה של 2020.

במרחק של 600 קילמוטרים משם, ריאל מדריד כבשה גם היא חמישייה ופירקה 0:5 את לגאנס. זינדין זידאן התחיל לשמוע פתאום שמעמדו התערער והשחקנים שלו ענו לספקנים בצורה חד משמעית. נכון שזאת רק לגאנס, אבל הקבוצה שהייתה כבויה נראית תוססת עם שילוב טוב בין ותיקים לצעירים.

רודריגו פתח בהרכב ולמרות גילו הצעיר בריאל לא חוששים לתת לו את הקרדיט. בינתיים הוא מחזיר בגדול עם שני שערים בשתי ההופעות הראשונות של באצטדיון סנטיאגו ברנבאו. גם לוקה יוביץ' נכנס לעניינים עם שער בכורה במדים הלבנים.

זידאן, שזכה שלוש פעמים ברציפות בליגת האלופות, עזב במפתיע וחזר במפתיע, ראוי לקבל קרדיט גם אם ריאל מגמגמת מפעם לפעם. לאמן הוא לא שכח וגם אם נעזר בכריסטיאנו רונאלדו, זיזו יכול להוכיח שהוא יכול לבנות את הקבוצה הגדולה שאחרי CR7.

טאפאס, בקטנה

המספר הנוסף

מנת ביניים

איזה גביע מקועקע על רגלו של איקר מוניאין?

לקינוח, הצצה למחזור הבא

מחזור 12

משחקי הליגה הספרדית, משודרים בערוץ ONE למנויי yes ,HOT, סלקום TV ופרטנר TV.

חשבון, בבקשה

החמישייה של מי הרשימה יותר?

Calculating results