מעדן ספרדי

מחזור 10

One.co.il
פורסם על ידי One.co.il
ב- Oct 29, 2019
Help Translate This Item

המנה העיקרית

המהומות האלימות בברצלונה גרמו לדחיית הקלאסיקו והמשחק הענק בין בארסה לריאל מדריד ייערך רק בחודש דצמבר. אנחנו נמתין בסבלנות, אך מי שניצלו את העניין היו מספר קבוצות מפתיעות שגרמו לצמרת צפופה ומעניינת במיוחד בלה ליגה.

רק שלוש נקודות מפרידות בין גרנאדה שניצחה 0:1 את בטיס ותפסה את המקום הראשון לבין ויאריאל מהמקום השביעי. גרנאדה היא סיפור מעניין במיוחד. העולה החדשה, שהתקציב שלה קטן פי 19 מברצלונה אותה ניצחה מוקדם יותר העונה, הפיקה לקחים מהירידה הכואבת ב-2017 ועם מאמן צעיר כמו דייגו מרטינס מצליחה לעשות חיל עד כה העונה.

ריאל סוסיאדד ניצחה 0:1 את סלטה ויגו בבלאידוס והשוותה את מספר הנקודות שלה לזה של ברצלונה. הקבוצה שהתמודדה על האליפות מול ריאל מדריד הגדולה ב-2003 וכמעט זכתה בה אמנם לא מצפה להתחרות על התואר העונה, אך חזרה לליגת האלופות לראשונה מאז 2013 תכתיר את הקמפיין כמצוין.

צלע נוספת בצמרת היא סביליה שניצחה את חטאפה. מונס דאבור לא שיחק עד כה בליגה לצערנו, ואפילו לא נכלל בסגל, אבל יולן לופטגי מצליח להשיג עד כה תוצאות לא רעות בכלל. הליגה הספרדית, שהציגה מרוץ דו-ראשי או תלת-ראשי בשנים האחרונות בכיכובן של ברצלונה, ריאל ואתלטיקו מדריד, הפכה לאחת הצמודות באירופה, לפחות עד שהאימפריות יברחו לשאר.

טאפאס, בקטנה

המספר הנוסף

מנת ביניים

קרל טוקו אקמבי מוויאריאל נולד בצרפת ומשחק בנבחרת...

לקינוח, הצצה למחזור הבא

מחזור 11

משחקי הליגה הספרדית, משודרים בערוץ ONE למנויי yes ,HOT, סלקום TV ופרטנר TV.

חשבון, בבקשה

מי הייתה מנצחת בקלאסיקו אילו היה מתקיים במועד המקורי?

Calculating results