Jaka NIE-LUDZKA nacja świata Silberbergu do Ciebie pasuje?

Tajemniczy Elf? Sympatyczny hobbit? A może brutalny ork? Słowem: jaka NIE-LUDZKA frakcja swiata Silbera do Ciebie najlepiej pasuje? (miałem spore problemy ze znalezieniem obrazków - jak tylko trafię na jakies lepsze, zastąpię...)

Owizor
Created by Owizor
On May 17, 2014

Najbardziej cenisz sobie...

Jaki masz stosunek do swojego miejsca zamieszkania?

Najlepszy sposób na rozwiązanie konfliktu to...

Wybierz broń

Na czym najchętniej ruszyłbyś w bój?

Jaka jest Twoja opinia o bogach?

Najlepsza forma władzy to...

Twój ulubiony przedmiot w szkole to...

Widzisz pełną beczkę najprzedniejszego miodu. Co robisz?

Dobra przygoda to taka, która ma w sobie dużo...

Twój najlepszy przyjaciel to...

Spotykasz jakąś dziwną istotę, której w życiu na oczy nie widziałeś. Wydaje się być rozumna... Co robisz?

Gratulacje, pokonałes przeciwnika! Co teraz z nim zrobisz?

Jaki jest Twój stosunek do obcych?

Odkrywasz u siebie magiczne zdolności. Jakiego rodzaju magii postanawiasz się uczyć?

W jakim miejscu czujesz się najlepiej?

Hobbit

Hobbit

Jesteś bardzo wesoły, pracowity i szczery. Nieprawdą jest, że nie poszukujesz wrażeń i całymi dniami palisz ziele fajkowe. Owszem, jest to jedno z Twoich ulubionych zajęć (oprócz picia miodu i opróżniania spiżarni), ale mimo wszystko najbardziej cenisz sobie naturę i przyjaciół. Dla tych dwóch rzeczy jesteś w stanie skoczyć w ogień (albo chociaż wyrzucić weń jakąś drogą biżuterię). Zdajesz sobie sprawę z faktu, że nie jesteś największą i najsilniejszą osobą pod słońcem, ale w razie potrzeby starasz się to nadrobić sprytem i przebiegłością. Niekiedy więc zyskujesz łatkę przebiegłego nicponia. Nie zmienia to jednak faktu, że masz wyjątkowo wielkie serce.

Ork

Ork

Siła i dzikość to Twój znak rozpoznawczy. Od małego wpajano Ci, że władza i szacunek należą się największym i najsilniejszym. Stąd też walka to Twoja życiowa pasja i misja. Starasz się być jak najpotężniejszym, ale zarazem jak najbardziej honorowym wojownikiem. Darzysz wielkim szacunkiem swoich przełożonych, o przywódcach duchowych nie wspominając. Jednakże poza tymi dwoma, jestes gotów dać po mordzie każdemu, kto zakwestionuje Twoją siłę i odwagę. Nie grzeszysz inteligencją, ale nie przeszkadza Ci to - wszak argument siły jest zawsze o wiele lepszy od siły argumentów!

Elf z Aenthil

Elf z Aenthil

Kochasz naturę, kochasz lasy, kochasz wszystko co zielone (chyba że to ulundo - tych skurczysynów szczerze nienawidzisz). Czujesz też potężną więź między Tobą a miejscem zamieszkania - setkami, tysiącami lat dziedzictwa. Nic więc dziwnego, że z dala od swej ojczyzny cierpisz prawdziwe męki. Miłość do domu i do natury to Twoje dwie najważniejsze cechy. Jesteś osobą szalenie empatyczną i gotową do wielkich poświeceń. Czasami jednak potrafisz przez owe cechy stracić kontakt z rzeczywistością, która przecież nie jest taka piękna i jednoznaczna, jak w Twoich wyobrażeniach...

Elf z Talsoi

Elf z Talsoi

„Kiedy rum zaszumi w głowie, cały świat nabiera treści”. Tak samo, kiedy akurat powieje bryza i słychać krzyk mew. Wolność jest tym, co kochasz, jak sternik okrętem, tak i pragniesz kierować swoim losem, co nie oznacza jednak, że nie lubisz spędzać czasu z przyjaciółmi i najbliższymi. To z nimi dzielisz się wszystkimi swoimi przeżyciami, a gdy przyjdzie czas na podział łupów, nie zapominasz o ich udziale. Zresztą, jak tu nie podzielić się zdobycznym rumem?!
Choć wciąż porywa cię potęga i piękno przyrody, nie zapominasz także o własnej ciężkiej pracy i jej owocach. Przynosi ci wielką satysfakcję wykonanie czegoś samemu, dotarcie do celu… tylko po to, by zaraz znaleźć sobie kolejny, jeszcze trudniejszy do zrealizowania. Bo bez ryzyka nie ma zabawy, prawda?

Elf z Laro

Elf z Laro

Znasz się na walce jak mało kto. Klinga miecza już od dzieciństwa jest dla Ciebie przedłużeniem ręki. Jednakże wbrew pozorom to nie walka, lecz wspólnota plemienna jest dla Ciebie najważniejsza. Jesteś w stanie poświęcić wszystko dla swoich bliskich, dla swojej rodziny. Szacunek dla przodków i starszych, siła woli, honorowe postępowanie, nieuleganie strachowi, kunszt płatnerski oraz nieustanne doskonalenie sztuki walki, to Twoje największe cnoty. W bezpośrednich kontaktach wydajesz się osobą chłodną i wyniosłą, jednakże małomówność jest wbrew pozorom oznaką szacunku dla innych. Nigdy nie ustąpisz pola w walce i nigdy się nie poddasz, ale potrafisz uznać honorowo swoją klęskę. Jako towarzysz broni jesteś niesłychanie oddany i lojalny. Dla swoich bliskich oraz dla honoru jesteś w stanie poświęcić wszystko, nawet własne życie.

Ulundo

Ulundo

Na pierwszy rzut oka wydajesz się być osobą niewzruszoną, zamkniętą w sobie, wręcz enigmatyczną. Nie jest to jednak prawda. Owszem, taka Twoja natura, że nie okazujesz uczuć. Jednakże, masz grupkę swoich bliskich, wobec których nie masz absolutnie żadnych tajemnic. Nie czujesz się jednostką. Jesteś częścią grupy, do której należysz i którą kochasz ponad wszystko inne na tym świecie. Niczym mrówka, dla wyższej sprawy jesteś w stanie zrobić absolutnie wszystko. Gdy Twoja grupa, Twój autorytet, lub ktokolwiek kogo kochasz jest w zagrożeniu, nie wahasz się przed niczym. W tych sytuacjach biada każdemu, kto stanie Ci na drodze! W chwilach spokoju jesteś jednak osobą cichą i nad wyraz ułożoną. W oczach innych wręcz sztywną. Ale przecież dopóki masz swoją ukochaną grupę, nie przeszkadza Ci to!

Krasnolud

Krasnolud

Nic tak nie cieszy jak mocna księżycówka! No chyba że księżycówka pita wraz z przyjaciółmi z klanu, w wielkiej, podziemnej halli! Jesteś osobą z pozoru szorstką w obyciu, twardą niczym hartowana, runiczna stal i skorą do bójki. Jednakże wobec tych, którzy zdobyli Twe zaufanie, masz serce równie wielkie co brodę. Nietrudno jest przewidzieć Twoje zachowania. Myślisz prosto i nie szukasz dziury w całym. Kiedy zachodzi potrzeba, nie wahasz się zdzielić swym toporem po łbie każdego, kto grozi Twoim bliskim, Twojemu klanowi, bądź Twojej dumie. Jesteś też na swój specyficzny, brutalny sposób wrażliwy na sztukę - kochasz potężną, monumentalną, podziemną architekturę. Złośliwi twierdzą, że to z powodu kompleksu budujesz takie wielkie rzeczy... ale niech no tylko ktoś spróbuje to powiedzieć na głos, od razu skończy z kilkoma kilogramami stali miedzy uszami!

Kobold

Kobold

Praca to esencja Twojego życia. Odkąd pamiętasz, żyjesz w pracy. Twoi kompani to dla Ciebie cały świat, a Twój przełożony to Twój jedyny bóg. Paradoksalnie jednak, monotonia życia oraz towarzystwa sprawiła, że jesteś istotą o niezwykłym, szaleńczym poczuciu humoru. Gdy ktoś Ci przeszkodzi w tak ukochanej przez Ciebie pracy, lepiej niech spiernicza w podskokach! W przeciwnym razie w przeciągu paru ruraków skończy z wielgachnym toprem we łbie i z tuzinem niszczących psychikę psikusów w nerwach! Wszak kiedy podczas stworzenia świata inne istoty stały w kolejce po instynkt samozachowawczy, Tobie przydzielano tony złośliwości.