תמרה אהרוני (31), תל אביב

המתכונים של תמרה

mynet
Created By mynet
On 2019 M04 17
Help Translate This Item

תמרה אהרוני (31), תל אביבהתחלה טובה: אבא שלי הוא השף ישראל אהרוני. למעשה, נולדתי לתחום הבישול, וכבר כילדה בת 3 הייתי עוזרת/משחקת בבישולים. לאבא היה משטח עבודה נמוך נשלף וכשהוא היה עובד על שולחן העבודה, אני הייתי לשה ומערבבת. ככל שגדלתי המשימות הפכו מורכבות יותר, וככה בעצם למדתי כל מה שאני יודעת על המטבח. בתקופת הלימודים גרתי לבד בדירת סטודנטים בהולנד וגיליתי שאני יודעת לבשל בכמויות גדולות למשפחות, כי ככה אבא מבשל. הייתי צריכה ללמוד מחדש איך לבשל לאדם אחד, במטבח שאין בו את כל המכשירים, הכלים, המרכיבים והגדג'טים הכי שווים. זה היה מחשל ומאתגר.
המומחיות שלי: אין לי מומחיות ספציפית. אני אוהבת לבשל מגוון רחב של תבשילים, מנות ותוספות. אני מקפידה כל הזמן לנסות דברים חדשים - גם מתוקים וגם מלוחים. אני אוהבת לנסות הכל.
המתכון הכי מבוקש שלי באתר פודי: מרק סלק עם קציצות בשר. זה מתכון מנצח ופופולארי מאוד אצלי בבית, והוא נולד בכלל מרגע של עצלנות. התחשק לי מאוד להכין מרק קובה, אבל לא היה לי כוח להכין קובה, כי זה לוקח המון זמן וזה גם המון עבודה. במקום קובה הכנתי קציצות והמרק יצא כל כך טעים, שהוא התקבע וזכה לחיים משל עצמו. עכשיו אני מכינה את המתכון הזה ככה תמיד.
פחות, פחות: אני לא משתמשת אף פעם באבקות מרק. זה לא טעים בעיני וגם ממש מיותר. אפשר להגיע לטעמים מדהימים בלי אבקות. אני גם שונאת לחתוך בצל. בדרך כלל אנסה לסנג'ר את מי שלידי לחתוך לי את הבצל, אבל אם אין ברירה - אחתוך בעצמי.
מאסט בשולחן הסדר: אצלנו בליל הסדר יש המון מנות מיוחדות, אבל אנחנו לא מוותרים על קנידלעך ממולאים בכבד קצוץ שאבא שלי מכין.