מעריב: טמפלט פאסון/אסון 10

Maariv
Created By Maariv
On 2019 M07 14
Help Translate This Item

רשימת הפאסון

גלית גוטמן
אופס, הצליח לך: בזמן שרוב נערות השלולית מתמודדות עם החום המהביל בעזרת חצאי טופים וננו־מוכנוס טראשיים, מטופפת גלית גוטמן במראה של אשת הקרחון הכי לוהטת, שלא עושה רושם שהולכת להימס מתישהו בקרוב. לא מאמינים? תראו לחיננית עוד אישה אחת שתסכים במזג אוויר כזה לוהט להיסגר בתוך דגם זה, בלי לצאת ממנו כמו דודה רווקה עם גלי חום.
הו, האימה: חיננית ניסתה ובגלל זה היא יודעת. לא מומלץ.
חיננית חומדת: אני בין מידות כרגע, אז אוותר על השמלה, אבל השוזט אלי ומיד.
שקר כלשהו: חיננית מידה 43 בשוז. מקווה שגם בגזרת ההנעלה את לא מידה קטנה ממני, כי אז זאת תהיה ממש חוצפה.
 

Calculating results

יעל גולדמן ואורי פפר
אופס, הצליח לך: ככה יוצרים מראה שלם של ריזורט, בנות. לא צריך חשבון בנק נפוח, רק עיניים ומראה תקינה: שמלה אוורירית בעלת דיטיילים נאים ואקססוריז שמשלימים אמירת פאשן קיצית. לא קשה. 
הו, האימה: אם יעל גולדמן הצליחה, אז גם אתן יכולות.
חיננית חומדת: את סל הקש הענק והשווה.
שקר כלשהו: בשביל לצוות בעל נאה, כמו אורי פפר, שהסכים לעטות אאוטפיט תומך בעל אותו מסר, תצטרכו כבר להוריד את אפליקציית טינדר.
 

Calculating results

ברק שמיר
אופס, הצליח לך: ככה חיננית אוהבת את הגברים שלה: מעל גיל 18, בעלי חליפה מחויטת נאה, מבט רך, שוז חכמות, ומקשיבים למה שהיא אומרת להם.
הו, האימה: אפשר לקלף ממך את הפפיון המטופש הזה?
חיננית חומדת: לטרוף את ברק שמיר, מה לא ברור?
שקר כלשהו: מה, קוראות יקרות, אתן לא?

Calculating results

רשימת האסון

אביבית בר זוהר
הו, האימה: האם אביבית בר זוהר מנסה להעלות הפקה מקומית משלה ל"היפה והחיה", כשהיא מגלמת את דמותה של בל? אם כן, חיננית מציעה לך לסגת מתפקיד נסיכת דיסני, כי די לולי, את לא רוצה לצלק את דור העתיד כמו שאת מכאיבה לקרניות של חיננית, נכון? בליין־אפ: שמלת ערב בצבע מיגרנה שנשפכה לכל עבר והוכיחה שחיים מפלסטיק מצריכים גם תועפות של מקיאז' כדי לייצר עור של פיל.
אופס, הצליח לך: חיננית לא מתביישת להכריז שאת אייקון.
חיננית חומדת: חיננית, שהיא בעלת מנשך בעייתי של ערפד שמוצץ סיגריות במקום דם, מעוניינת לדעת: איפה עשית שיניים? איזה ברק מסנוור.
שקר כלשהו: נו, תני כתובת, מה אכפת לך. מבטיחה להגיד שאביבית שלחה אותי.

Calculating results

חן אמסלם
הו, האימה: אין צל של ספק שחן אמסלם היא אישה של מטרות ופירוטכניקה מושלמת. לכן הגיחה לאיוונט חברתי, חודשים בודדים לאחר הלידה, בפיגורה מעוררת קנאה. אבל היי, באמת שלא היית צריכה לעטות שמלה של מתעמלת אמנותית מאיזה קולחוז נידח ברומניה כדי להסביר לנו שאת מעולה באתלטיקה קלה. הפעם זה אף לא מדליית ארד.
אופס, הצליח לך: הפרס שלך הוא שתהיי בטוחה שחיננית מתפוצצת מקנאה, והיא זאת שקיבלה פה דיכאון אחרי לידה.
חיננית חומדת: רק את המשמעת העצמית שלך.
שקר כלשהו: נו, וגם את חילוף החומרים. 

Calculating results

יוגב אלקיים
הו, האימה: האם ישנה מכת חולדות חולות בכלבת במקום מגוריו של יוגב אלקיים, המושב הלא מומצא, תאשור? אחרת איך תסבירו את המוכנוס המחרודים שעטה אלקיים, העמוסים סימני נשיכה אגרסיביים וסמרטוטישירט שבימים כתיקונם משמשת את המנקה של חיננית להסרת אבק מהחלונות? אין לך בגדים אמיתיים? 
אופס, הצליח לך: מצד שני, אתה רווק מושבע, ורואים שאתה צריך מגע של אישה בחייך. או במילים אחרות - טעם טוב אין לך.
חיננית חומדת: הייתי מסדרת לך את אחת מחברותי הנאות, אבל הן מעוניינות להימסר מתחת לחופה רק לבן אדם אחד ולא לחצי מושב. מה אתה אומר?
שקר כלשהו: דבר איתי.

Calculating results

אייל ברקובר
הו, האימה: ככל הנראה, שכר אייל ברקובר את שירותיו של ג'וזי זירה בתור סטייליסט. והתוצאה? חיננית יכולה לחטוף הרפס רק מלהביט באאוטפיחס שכולל ג'יפייה, סקיני ג'ינס מוחצי איברי רבייה ואולסטארס בגוון של מוגלה. טטנוס, מישהו?
אופס, הצליח לך: אתה כוכב גדול בשמי זיהום האוויר של פרו. למה שלא תיקח לך מישהי נחשבת שתלביש אותך? 
חיננית חומדת: אהם, אהם. כן, במקרה אני פנויה החודש, ואני גם לא כזאת יקרה.
שקר כלשהו: שאתלבש עליך?

Calculating results

סיון טלמור
הו, האימה: ילדים יקרים, יודעים מה עיניכם רואות? לא, זהו לא חייזר וגם זו אינה הולוגרמה, זהו כדור מראות מפלצתי ורשע שבלע את סיון טלמור, ואף הלחים על ראשה קן שלם של יונים עשוי זרדים יבשים. וזאת בעיה, שכידוע, מביאה כינים.
אופס, הצליח לך: האאוטפיט שלך הזוי יותר מסיפור הביעותים של חיננית.
חיננית חומדת: יש באנסמבל הזה כפתור שישגר אותך חזרה הביתה להחליף לוק?
שקר כלשהו: אם כן, לחצי עליו עכשיו.

Calculating results

על הפנים | נעמה קסרי
אלוהַי שבמרומים, איך נעמה קסרי, שיצאה הרגע מחדר הלידה, כבר מציגה פיגורה פסיכית? יש מצב שהיא הצטרפה לטרנד המטורלל של הוליווד, שבו אמהות טריות זוללות את שליית הרך הנולד וכך מקבלות את כוחותיהן ויופיין חזרה? המבט האשם והשפתיים בצבע איברים פנימיים הם ראיות.
 

Calculating results

חי באילוז׳ | עומר חזן 
ואז עומר חזן קיבל אישור יציאה מהסחוניה בלבנט כדי לנשום אוויר אירופי עמוס היפסטרים מטונפים בברלין, וכמו כל הפריפריאלים עטה איזה אאוטפיט מופרך, כזה שלעולם לא תראו אותו עוטה בישראל. כדאי שתירגע, כפרה.
 

Calculating results

XOXO | סופי מצ׳טנר
חיננית לא מאמינה שהיא מקלידה את זה, אבל סופי מצ'טנר נראית הכי אותנטית וקולית בשמלה שחורה מעולם הלנז'רי, תיקיטת של גוצ'י, ומוכנים לזה? תופים בבקשה … כפכפים! אל תנסו את זה בבית בבקשה. מצ'טנר יש רק אחת.
 

Calculating results

*המדור הינו סאטירי ואין בכוונתו לפגוע באדם

השקת המופע של ג׳וזי זירה ושקד קוממי ברדינג 3 בתל אביב, צילום: עידן מדיה|  
יום הולדתה של יערה בנבנישתי ב״ורנדה״ בתל אביב, צילום: אלמוג קולט | חתונתם של מור חממי ורון אלוף ב״אריא״ בתל אביב, צילום: רפי דלויה | עומר חזן במסיבת HUGO בברלין, צילום: יח"צ | תצוגת הגמר של שנקר בנמל תל אביב, צילום: רפי דלויה | יום הולדתו של רוברטו בן־שושן ב״הייקו״ בתל אביב, צילום: אור גפן