Jakim bohaterem książkowym jesteś?

BiblioNetka
Utworzone przez BiblioNetka (User Generated Content*)User Generated Content is not posted by anyone affiliated with, or on behalf of, Playbuzz.com.
dnia 18 kwi 2018
Help Translate This Item

W wolnych chwilach...

Cecha, która opisuje cię najlepiej, to...

Twoja broń to...

Dla bliskich osób...

Jak reagujesz na dobrą wiadomość?

Decyzje podejmujesz...

Twój nastrój...

Twoja największa wada to...

Najchętniej żywiłbyś się...

Twój nałóg to...

Marzysz o...

Tyrion Lannister

Tyrion Lannister

Podobnie jak Tyrion Lannister jesteś osobą inteligentną, mądrą i oczytaną, a przy tym cyniczną. Masz smykałkę do interesów i... przekrętów. Nie żałujesz sobie alkoholu. Ludzie cię nie doceniają, a tymczasem twoja inteligencja czyni cię zabójczym przeciwnikiem.

Joanna Chyłka

Joanna Chyłka

Jesteś osobą ekscentryczną, bezkompromisową i bezwzględną, idziesz po trupach do celu. Nie ma problemu, z którym nie potrafisz sobie poradzić. Podstawą twojej diety są mięso i alkohol. Lubisz luksus i cenisz sobie święty spokój.

Ania Shirley

Ania Shirley

Jesteś osobą inteligentną, zdolną i ciekawą świata, ale przy tyma roztrzepaną. Często odlatujesz do krainy marzeń, próbujesz swoich sił w pisaniu wierszy. Kochasz przyrodę, masz talent aktorski i literacki. Wrażliwość, ambicja, dobroć i uczynność to cechy, którymi można cię opisać.

Frodo Baggins

Frodo Baggins

Jesteś osobą przyjacielską i otwartą na pomysły innych. Skromność nigdy nie pozwala ci zapomnieć, że istnieją mądrzejsi od ciebie. Jesteś gotów do poświęceń. Dzięki niezłomnemu charakterowi możesz osiągnąć rzeczy, których nikt by się po tobie nie spodziewał.

Scarlett O'Hara

Scarlett O'Hara

Jesteś osobą odważną i dążysz do celu bez względu na zdanie innych, przez co często swoim zachowaniem wzbudzasz kontrowersje. Cechują cię racjonalne myślenie i umiejętność wykorzystania sytuacji. Umiesz pogodzić się z przeszłością i patrzeć w przyszłość.

Hermiona Granger

Hermiona Granger

Choć cechuje cię inteligencja, skuces zawdzięczasz w głównej mierze ciężkiej pracy, do której potrafisz się zmobilizować. Jesteś osobą sumienną, pilną, ale i oddaną przyjaciołom. Czasem za bardzo zadzierasz nosa, ale jesteś wrażliwa na cudzą krzywdę i z chęcią pomagasz innym ludziom, jeśli tego potrzebują.

Holden Caulfield

Holden Caulfield

Podobnie jak bohater „Buszującego w zbożu” jest osobą bardzo inteligentną i oczytaną, ale nie znajduje to swojego odzwierciedlenia w szkolnych ocenach. Jesteś indywidualistą, nie chcesz, by narzucano ci żadne schematy. Jednocześnie cechują cię uczynność, życzliwość, ale i skrytość. Często zbyt szybko podejmujesz decyzje. Nałogowo palisz papierosy.

Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

Jesteś inteligentny, ale nieobliczalny. Introwertyk. Zwykle chodzisz pogrążony w zadumie i skupiony, ale nie myślisz "o niebieskich migdałach". Dociekliwy, obdarzony niezwykłą pamięcią i zdolnością do kojarzenia faktów. Choć sam nie masz zbyt pogodnego usposobienia, lubisz ludzi, którzy je mają - przy czym nie masz wielu przyjaciół, bo ich do siebie zrażasz.

Geralt z Rivii

Geralt z Rivii

Jesteś męski, silny i odważny, ale niepozbawiony uczuć. Jak na osobę ceniącą sobie dobrą bitkę, jesteś zaskakująco łatwowierny, w każdym razie jeśli chodzi o kobiety. Bywasz okrutny, świetnie walczysz, posługując się zarówno bronią, jak i inteligencją.

Jane Marple

Jane Marple

Zwykle sztywno się prostujesz, jesteś ucieleśnieniem dobrych manier. Lubisz obserwować ludzi i dzięki temu dobrze znasz ich naturę. Wykazujesz się wielką empatią i zrozumieniem.

Katniss Everdeen

Katniss Everdeen

Masz buntowniczy charakter, nie należysz do osób uległych, zdarza ci się zachować opryskliwie i nieuprzejmie. Jesteś osobą lojalną, wytrzymałą psychicznie, ale przy tym wrażliwą. Dla swoich bliskich jesteś w stanie zrobić i poświęcić bardzo wiele.

Kubuś Puchatek

Kubuś Puchatek

Jesteś osobą sympatyczną, życzliwą i uczynną. Twoją największą słabością jest jedzenie, którego sobie nie żałujesz. Masz oddanych przyjaciół i potrafisz beztrosko cieszyć się z najmniejszych rzeczy. Twoje uczucia zawsze są szczere i nie stoi za nimi żaden osobisty interes.

These are 10 of the World CRAZIEST Ice Cream Flavors
Created by Tal Garner
On Nov 18, 2021