1
אילנית לוי ואלירז שדה
צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה! סלבס
קשה להישאר אדישים לזוג הנוצץ של התעשייה המקומית, מלכת היופי במיל' אילנית לוי (33) ופליט הריאליטי אלירז שדה (32).

עוד משנת 2011 לוי ושדה מנהלים מערכת יחסים צמודה, כשבמקביל מגדלים את שני ילדיה של לוי מנישואיה הקודמים לאייל גולן (44). לאחרונה יצאו לחופשה מפנקת ועשו יאסו בכריתים, בינתיים אנחנו מחכים ליאסו האמיתי שבו שדה ישלוף את טבעת האירוסים.
2
חן אמסלם ומאור זגורי
צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה! סלבס
אין ספק כי השנה האחרונה עבור חן אמסלם (23) הייתה מלאה בניצוצות של אושר, שכן אחרי שכבשה את המסך בסדרה "זגורי אימפריה", מצאה שם גם את אהבת חייה היוצר מאור זגורי (34).

אומנם הם החביאו את הזוגיות בינהם במשך שלושה שבועות, אבל אז הם החליטו להוריד את המחסומים וחשפו בפני כולם את האהבה הגדולה והאמיתית.
3
גלעד שליט ועדי סיגלר
צילום מסך: אינסטגרם @adisigler
הם מנהלים מערכת יחסים דביקה כבר שנתיים ואפילו הספיקה לצוץ עליהם שמועה שהם מתחתנים, אין ספק שהחייל המשוחרר גלעד שליט (28) ובת זוגו עדי סיגלר (23) הם פאוור קאפל.

לפני כחודש פרסמה סילגר פוסט מרגש בפייסבוק שגרם לכולם לחשוב על חתונה, אפילו נראתה טבעת חדשה על האצבע שלה, אבל אז הסתבר שמדובר במתנה מאמה. אז כן, כולם כבר מוכנים ולמרות שהם מנהלים מערכת זוגיות הרחק מאור הזרקורים, זה נראה זמן מתאים להציע נישואים.
4
אגם רודברג וגל אמיתי
צילום: סיון פרג', באדיבות וואלה! סלבס
כל מי שיסתכל על הדוגמנית והשחקנית אגם רודברג (29) והבויפרנד גל אמיתי (29) יתאהב בו בקלות.
השניים, שנראים תמיד מחויכים ומאושרים למצלמה גרים יחד ונמצאת זה זמן רב בזוגיות יציבה וחזקה.

אחרי שאמיתי סיים צילומים לתפקיד הנחיה של ריאליטי הישרדות חדש שקיבל, טס לחופשה זוגית בקובה עם בת הזוג, טבעת לא הייתה שם, אבל תמונות מעוררות קנאה ונטולות צלמי פפראצי כן.
5
שלומית מלכה ויהודה לוי
צילום: יח"צ, באדיבות וואלה! סלבס
אחרי הפרידה המתוקשרת של נינט טייב ויהודה לוי, ואחרי שטייב המשיכה הלאה, התחתנה והביאה לעולם ילדה, הגיע הזמן של יהודה לוי גם לעשות את הצעד.

הוא אומנם נמצא במערכת יחסים עם הדוגמנית שלומית מלכה (21) פחות משנה, אבל הם כבר מדברים על אהבה, יש להם דירה יחד והם מפגינים אהבה בכל אירוע תקשורתי. האם הם יהיו הזוג הבא שיתחתן?
6
דודו אהרון ושיר רוזנבלום
צילום: יח"צ, ארז חן צלמים
הזמר דודו אהרון (30) מאוהב בבת זוגו שיר רוזנבלום והוא לא מסתיר את זה. לפני כחודשיים כשעלה על הבמה בהופעה שלו, הקדיש את השיר "נתת לי אותה" לבת זוגו ואמר, "זה לא סתם שליוצר מוזיקה יצא ככה שלאהבת חייו קוראים שיר, שיר השיר הזה מוקדש לך".

גם כשנשאל על חתונה, הוא לא שלל ואמר לוואלה! מזל טוב "בעזרת השם, זה הכיוון", בקרוב אצלך?
7
אליאנה תדהר ואורן רוגובין
צילום: ענת מוסברג, יחצ
למרות שעל מסך הטלוויזיה רואים את כוכבת הילדים אליאנה תדהר (23), המוכרת מהסדרה "גאליס" עם בחורים שונים, במציאות היא נמצאת במערכת יחסים יציבה ומתוקה כבר תקופה ארוכה.

כבר יותר משנתיים שתדהר מבלה במחציתו של אורן רוגובין, שהתחילו לבלות יחד עוד בצופי תל אביב ומאז הם נראים יחד מחובקים ומרוצים.
8
הראל סקעת ועידן רול
צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה! סלבס
הזמר הגאה הראל סקעת (34) והדוגמן עידן רול, הכירו לפני כארבע שנים במועדון תל אביבי. כמו הרבה זוגות תל אביביים, סקעת יצא לבלות ורול עבד כברמן, כמה דרינקים ביחד ומאז הם מדגמנים מערכת יחסים דביקה.

למרות המורדות שעברו בדרך והפרידות הלא מתוכננות, נראה שהם מחזיקים יחד תקופה ארוכה, כי רק אהבה תנצח.
9
איתי תורג'מן וליאן פישביין
צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה! סלבס
בהתחלה זה היה נראה כמו רומן חולף, אבל אחרי כשנה של זוגיות בין השחקן איתי תורגמן (31) ובת זוגו ליאן פישביין אי אפשר לטעות, יש פה סיפור אהבה.

השניים, שהכירו דרך חברים משותפים החליטו לעלות שלב ועברו בחודשים האחרונים לגור יחד ומאז הם אפילו שיתפו בכמה תמונות זוגיות ומלבלבות באינסטגרם.
10
רן דנקר ואיתי וייזר
צילום: יח"צ, ראובן שניידר
זה כבר לא סוד שהשחקן והזמר רן דנקר (31) נמשך לבנים, דנקר אומנם חשף את זה בפני התקשורת לא מזמן, אבל בפועל הוא מנהל כבר שלוש שנים זוגיות עם איתי וייזר הרחק מצלמי הפפארצי ומאור הזרקורים.

אחרי שחשף את נטיותיו המיניות, סיפר שהוא חי בזוגיות מאושרת וחולק דירה ביפו עם וייזר, במאי הצגות ואב לילדה בת ארבע.

פוסט זה נכתב על-ידי חבר הקהילה שלנו, בה כל אחד יכול לפרסם תכנים אדירים.

גלו פרטים נוספים או צרו תוכן משלכם