1
שני גולדשטיין בשמלה של ברטה
צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה! סלבס
היא מרגישה שכולם שונאים אותה אבל דווקא גרמה לנו לאהוב אותה. עם אופי סוחף, ידע נרחב ורושם ראשוני כובש נכנסה הסטודנטית שני גולדשטיין לבית האח הגדול עם שמלת מיני שחורה בעיצובה של ברטה. הלוק של גולדשטיין התאפיין במראה אופנתי בשילוב בד רשת נוצץ ואלמנטים מיוחדים. קבלי לייק.
2
אורנה דנינו
צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה! סלבס
סיפור החיים של אורנה דנינו בת ה-37 מפתח תקווה כמעט וגרם לנו להתעלם מהשמלה שלבשה. הלוק שאורנה דנינו לבשה תואם בדיוק לסיפור חייה - מצד אחד מנהלת אורך חיים דתי ומצד שני מבלה במועדונים, אבל אם לומר את האמת אנחנו לא אוהבים אאוטפיט שנופל למילה 'כמעט'. אז הסטייל של אורנה הצליח להחזיק ולעבור את השטיח האדום בהצלחה, אבל אין ספק שיש פה מקום לשיפור.
3
תאלין אבו חנא בשמלה של אלון ליבנה
צילום: ניר םקין, באדיבות וואלה! סלבס
מיס טרנס ישראל לשנת 2016 עלתה על השטיח האדום של בית האח הגדול עם שמלת ערב שחורה נוטפת תעוזה ומלאת שיק בעיצובו של אלון ליבנה. השמלה מעוצבת עם שני שסעים צדדים שלא משאירים מקום לדימיון בשילוב מראה חשוף ושקוף בלוק הדרמטי, עם גוף כזה אין מקום לטעויות.
4
עדן סבן עם בגד גוף של גליה להב
צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה! סלבס)
תקראו לה "שמש" או מלכת היופי של אשדוד, אנחנו נקרא לה הדוגמנית הלוהטת שכבשה את השטיח האדום של בית האח הגדול. עדן נכנסה לבית האח הגדול עם בגד גוף שקוף רקום בפייטים בעיצובה של גליה להב, ולא ויתרה על מעיל פרוותי המונח על כתפייה בשיא הסטייל שנתן לה לוק של סטאר אמיתית.
5
אסתר ליברזון נמר
צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה! סלבס
אסתר ליברזון נמר בחרה לעלות על המסלול בדרך לבית האח הגדול עם לוק קלאסי שלא משך יותר מדי תשומת לב. עם חצאית בורדו, חולצה לבנה וג'קט שחור היא נכנסה לבית האח הגדול כשהיא שומרת על לוק סולידי ולא מאיים, ודעתנו? מעט תעוזה לא תזיק.
6
מעיין אשכנזי בשמלה של לורנזו
צילום: ניר פקין באדיבות וואלה! סלבס
היא אולי ניסתה להסיט את תשומת ליבנו מהשמלה שלבשה עם דיבורים על עומר אדם, אבל אנחנו רואים הכל. מעיין אשכנזי עלתה על השטיח האדום עם שמלת ערב שחורה ומבריקה של מותג האופנה לורנזו שמבליטה את המקומות הנכונים וחושפת את מה שיש. נראה כי מעיין אשכנזי ניסתה בכוח להבליט את מה שצריך ומה יצא מזה? שמלה שחורה מבריקה ולא נוחה, כשמה שנתפס בעדשה זה הידיים של אשכנזי שמסדרות את השמלה. דעתנו? את מסוגלת ליותר מזה.
7
תהילה אסדורי
צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה! סלבס
היא עלתה מארצות הברית לרמת גן לפני ארבע שנים ואולי זאת הסיבה שקשה לנו להביע דעה על הלוק של אסדורי. אולי זאת בכלל העובדה שהיא דתל"שית או שזה בכלל הג'קט הוורוד, מה שבטוח זה שמשהו לא התסדר לנו כשתהילה עלתה על השטיח האדום, ומה דעתכם?
8
כוכב פרי
צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה! סלבס
קשה להביע דעה על האאוטפיט שכוכב פרי עלתה איתו על השטיח האדום, מצד אחד מדובר בשמלה שממזמן עבר זמנה ומצד שני היא בת 57, בכל זאת - לא כל אחת הייתה מסוגלת להיכנס לשמלה כזו. גרביונים בוהקים, פאייטים מוזהבים וחצאית צ'רלסטון בהחלט יש פה מילה טובה - אומץ.

פוסט זה נכתב על-ידי חבר הקהילה שלנו, בה כל אחד יכול לפרסם תכנים אדירים.

גלו פרטים נוספים או צרו תוכן משלכם