כחול לבן: איזה שיר ישראלי אתם?

ישראל חוגגת 71 - ואיך אפשר לחגוג בלי מוסיקה? זה הזמן שלכם לגלות איזה שיר ישראלי מאפיין אתכם ומה הוא אומר על הטיפוס שאתם

מה התכניות לעצמאות ולסוף השבוע?

מהו הדבר הראשון שאתם עושים בבוקר?

מהו המצב החברתי שלכם?

מה אתם אוהבים לעשות בסופו של יום ארוך?

בכנות, מה אתם חושבים על עצמכם?

מהו החלום הכי גדול שלכם?

באילו יחסים אתם עם המשפחה שלכם?

מה משמח אתכם?

תל אביב - עומר אדם

תל אביב - עומר אדם

אתם אנשי מסיבות לכל דבר, אוהבים לבלות, לצאת ולחגוג. אתם מוקפים בחברים ושומרים על שמחה ואופטימיות. כיף להיות בחברתכם ולא תפספסו אף פעם הזדמנות לקפוץ ולרקוד.

חיים שלי - עדן בן זקן

חיים שלי - עדן בן זקן

מישהו כבש את הלב שלכם - והגוף, הנשמה והראש שלכם מתעסקים רק באהבה הזו. אתם רומנטיים, משפחתיים ואוהבים לאהוב ולא מפסיקים להזכיר זאת בפני הצד השני. מי שיזכה באהבה שלכם - ירוויח!

TOY - נטע 

TOY - נטע 

הביטחון העצמי שלכם נוזל מכם לכל עבר, יש בכם כח, עצמה וכישרון גדול. אתם לא נותנים לאף אדם להוריד אתכם או לשחק בכם, מאמינים בעצמכם ואחראיים לגורל שלכם. אתם מקור השראה וה"מוזרות" שלכם היא מה שמייחד אתכם.

השירים, המשחקים - עוזי חיטמן

השירים, המשחקים - עוזי חיטמן

אתם טיפוסים נוסטלגים לכל דבר ואוהבים להתרפק על זכרונות העבר. הילדות שלכם היא החלק הכי טוב בחיים שלכם והייתם עושים הכל בשביל לחזור אליה. בינתיים, אתם מסתפקים בלזכור ולהיזכר. המשפחה שלכם היא חלק בלתי נפרד מכם ואתם מרגישים רגועים איתם.

אוהב להיות בבית - אריק אינשטיין

אוהב להיות בבית - אריק אינשטיין

בזמן שכולם נהנים בחוץ - אתם מעדיפים להישאר בבית ולבלות עם עצמכם. אתם לא אוהבים שינויים ומעדיפים שהכל יישאר אותו דבר. אתם אוהבים את הלבד שלכם ואורח החיים שלכם הוא די סטטי.

זכוכיות - שירי מימון

זכוכיות - שירי מימון

אנחנו לא יודעים מה - אבל משהו גורם לכם לוייבים פסימיים, משהו לא עובד אצלכם. אתם נוטים להתלונן לא מעט אך עם זאת יש בכם תקווה ורצון למשהו טוב יותר. העבר והעתיד, מבחינתכם, טובים יותר מההווה.

כחול לבן: איזה שיר ישראלי אתם?