Ne İzlesem? -4-

nasip
Created By nasip
On 2018 M07 31
Help Translate This Item

Şuan nasıl bir ruh hali içerisindesiniz?

Canınız nasıl bir şeyler izlemek istiyor?

Aşağıdaki dizilerden hangisi izleyip çok sevmiştiniz?

Cruel City

Cruel City

Başrollerinde Kyung Ho, Nam Gyu Ri ve Lee Jae Yoon'un oynadığı dizi dram, romantik aksiyon türünde olup 2013 yapımıdır. Bu türü sevenler için oldukça kaliteli bir yapımdır, olay örgüsü, oyunculuklar ve kurgusuyla izleyenleri ekrana kitler. Dizi bittikten sonra uzun süre etkisinde kaldığınız da bir gerçek. Soluksuz bitireceğiniz bir dizi olduğunu hatırlatır, eğer ki izlemediyseniz diziye bir şans vermenizi öneririz.

Six Flying Dragons

Six Flying Dragons

Başrollerinde Yo Ah In, Shin Se Kyung ve Kim Myung Min'in oynadığı dizi, tarihi, dram, romantik, aksiyon türünde 2015 yapımıdır. 50 bölümlük dizi, oyuncu kadrosu ve kurgusuyla iddialı bir yapımdır, uzun olması göz korkutmamalıdır zira olaylar çok hızlı ve iyi kurgulanmıştır. İzleyenleri oldukça tatmin eden, özellikle tarihi dizi severlerin kaçırmaması gereken bir dizidir. Karakterler ve hikaye oldukça özenli işlenmiştir. Tatile girmiş olanların diziye gönül rahatlığıyla başlamasını öneriyoruz. Uzun ama keyifli bir süreç sizleri bekliyor. 

You Drive Me Crazy!

You Drive Me Crazy!

Başrollerinde Kim Sun Ho ve Lee Yoo Young'un oynadığı 2018 yapımı mini drama romantik türündedir. Uzun bir diziye başlayacak zamanım yok ama keyifli bir mola vermek istiyorum diyenlere ilaç gibi gelecek olan dizideki çiftin uyumu da şahanedir. Bir mini diziden beklediğinizin daha fazlasını veren bu yapımı izlemenizi öneriyoruz.

Girls's Generation 1979

Girls's Generation 1979

Genç ve yeni oyuncu kadrosuyla beklenmedik bir performans veren dizi 2017 yapımıdır, tarihi, romantik, gençlik dizisidir. 8 bölüm su gibi akar, işleniş tarzı ve geçtiği dönem dolayısıyla Reply serisini anımsatan dizi,izleyenlerde sımsıcak bir his uyandırıyor. Klişelerden sıyrılan bir yönü olduğunu da -fazla spoiler vermeden- belirtmek isteriz. Hiç tereddüt etmeyin ve bu gençlerin keyifli hikayelerine bir şans verin.

Ne İzlesem? -4-