נשים חזקות במשחקים

יום האישה הבינלאומי הוא תירוץ מעולה לדבר על נשים חזקות במשחקי וידאו. אמנם בדרך כלל מדובר בגברים שמחזיקים משחקים, אבל יש לא מעט דמויות נשיות שהן הרבה יותר מקישוט יפה לצד גבר אמיץ.

קאזאמה | Tekken

על פניו היא נערה, בפועל היא אחת הדמויות עם סט המכות הכי טוב שיש במשחק. כל קומבו שלה מרגיש פשוט נכון, והאמנות לחימה מרגישה מדוייקת, לא איזה רצף מכות אקראי שמישהו המציא. והבגדים שלה הגיוניים, לא איזה חזיייה וחצי בטן בחוץ. תותחית רצינית.

אלי | THE LAST OF US

ילדה בת 14 שהיא התרופה למגיפה. על פניו נראה שג'ואל, הגבר המבוגר, מציל אותה, אבל לא מעט פעמים היא מצילה אותו, ולא רק בקטע של מצילה לו את הנפש מדיכאון. אשכרה מצילה אותו פיזית. ואפילו יודעת לענות כשהוא מעצבן. היא גם לסבית, אבל זה לא באמת קשור להיותה חזקה.

פיית' | Mirror's Edge

מירור'ז אדג' הציג משחק בגוף ראשון בלי אקדחים ועם אחלה אקשן, ועם גיבורה אמיתית. פיית' היא לא הגיבורה הראשונה שמחזיקה משחק על הכתפיים. פורטל, האויב שבפנים וטומב ריידר כבר עשו את זה,  אבל בניגוד למשחקים אחרים, פיית' היא גיבורה עם עומק ואופי. והיא גם לא נראית כמו דמות שיכלה להילקח מאנימציית פורנו. היא נראית כמו אישה, אתלטית אמנם, אבל אישה. והיא קשוחה לאללה.

ביונטה | Bayonetta

טוב, היא כן נראית כמו דמות פורנו. רבאק, הנשק שלה זה השיער שלה שעוטף את כל הגוף הערום שלה וכשהיא מכה איתו, הביגוד, ובכן, נעלם. מצד שני, זה משחק יפני, אז הגיוני. מצד שלישי, זה אחד ממשחקי האקשן הכי משוגעים בעולם ומחזיקה אותו אישה.

ליארה ט'סוני | מאס אפקט

המון נשים חזקות יש במשחק הזה, אבל לאורה עומדת מעל כולם. בעוד בדרך כלל אישה חזקה במשחקים היא פשוט כזו שמתנגדת לכל מה שהגבר אומר, ללארה יש המון עומק. יש סיבות לדברים שלה, היא עומדת על שלה ולא סתם כהתרסה. היא ממש גורמת לשחקן לתהות על דרכי פעולה. זה שהיא חייזרית סקסית זה בונוס.

TRENDING